шкіряна жіноча сумка сірого кольору

Корисні поради для купівлі шкіряних сумок


Доброго дня шановні жінки. Сьогодні наш інтернет магазин підготував для Вас кілька порад, які допоможуть зробити найбільш вдалу покупку шкіряної сумки.

На цю тему є дуже багато статей від експертів, або людей котрі вважають себе ними, але на скільки ми розуміємо, то вся конкретика порад губиться в безмежному океані непотрібних слів.

Ми підібрали для Вас найбільш чіткі і дієві поради що допоможуть зробити покупку більш вдалою.

 

Шкіряна сумка для жінки, це не просто предмет, це симфонія зовнішнього вигляду. Всі прекрасно розуміють це, тому на них такий шалений попит. А ще крім зовнішнього вигляду вражає якість. Одну таку сумку можна носити 2-3 роки, зберігаючи при цьому відмінний стан. Але це при умові правильного догляду за нею. Про догляд ми писали у цій статті .

Отже, щоб не втрачати час, приступаємо безпосередньо до порад.

 

Порада номер 1. Будьте готові викласти пристойну суму за якісний аксесуар.

Шкіряна сумка навіть теоретично не може коштувати дешево. Вартість може коливатись мінімум від 800 грн. за маленький виріб.


На це, звичайно є свої об’єктивні причини:

1. Сировина. Це дуже стійкий матеріал до механічних пошкоджень, а також довговічний, і найголовніше натуральний.

2. Спеціалісти. На жаль, для виготовлення аксесуарів з шкіри не достатньо взяти людину з вулиці оскільки матеріал дуже норовливий, тому потрібні в прямому сенсі сила та досвід для його обробки.

3. Обладнання. Як ми вже казали, шкіра дуже міцна, тому для її обробки потрібне більш міцне та професійне, а отже і дороге обладнання.

Нагородою для Вас при покупці стане довге і стильне майбутнє Вашого аксесуару.

 

Порада номер 2. Перевіряйте на міцність.

Всі знають що існує різна шкіра з безліччю стилів її обробки, тому Вам потрібно власноруч перевірити її на якість. Як правильно це зробити? Дуже просто. Натисніть нігтем на лицеву частину сумки. Якщо після натиску деформація зникла і шкіра повернулась на своє місце, тоді це якісний матеріал. Не плутати з іншим псевдо методом. Дуже багато людей, перевіряючи аксесуар на якість, дряпають його нігтем, а після отримання помітних подряпин роблять висновок, що виріб не якісний.

Шановні мої експерти, пам’ятаєте, що коли нігтем подряпати шкіру людини, то також може залишитись подряпина, але ж ми не робимо висновку, що вона не якісна. Але все, звичайно в межах розумного. Ми ж розуміємо що у нас в руках не шовк, а відповідно міцність повинна бути присутня.

 

Порада номер 3.  Перевіряйте шви.

Якщо сумка дійсно якісна то шви повинні бути міцними та не розтягуватись. А ще не повинно бути видно жодних лишніх ниток. Деякі бренди замазують шви спеціальною пастою, тоді їх не видно зовсім. Дивіться аби ця паста рівномірно лежала по шву, а також щоб у ній не було ніяких дірок чи впадин.

 

Порада номер 4. Перевіряйте краску.

Це досить поширена проблема шкіряних сумок, а її наявність виявляють часто дуже запізно, коли наприклад її власниця попаде під дощ, а прийшовши до дому бачить на своїй курточці незрозумілі плями. Це і є та сама фарба.

Щоб перевірити якість фарбування необхідно банально намочити ватку водою і протерти нею поверхню сумки. Результати побачите одразу.

 

Порада номер 5. Перевіряйте емблеми, бірки та нашивки.

Тут все дуже просто. Елементарно перевіряйте наявність бірок на котрих вказана назва бренду та місце виготовлення, а також дивіться чи якісно виготовлена нашивка(місце всередині сумки де зображена емблема чи назва виробника). Ну і звичайно перевіряйте логотипи.

Якщо ви вже знаєте сумку якого бренду будете купувати то не полініться і зайдіть в інтернет та поцікавтесь або ще краще сфотографуйте логотип виробника. Шахраї часто займаються підробкою користуючись банальною неуважністю покупців.

 

Це, напевно, 5 основних показників якості сумок з шкіри і якщо їх дотриматись то швидше за все Ви купите якісний, надійний та стильний аксесуар. Отож вперед за покупками або, щоб далеко не ходити переходьте в наш каталог та оберіть щось для себе.

З повагою, інтернет магазин жіночих сумок GL або Genuine Leather.

Також читайте:

Чи варто купувати брендові сумки?

Як купити сумку недорого?

Як купити якісну сумку?