Італія дивує смаком до всього гарного - цього разу вантажні шкіряні сумки

Унікальні аксесуари, з чарівною історією вони жили, ще за часів молодості наших бабусь, а в 2016-2017 роках настала знову хвиля популярності. Колись вінтажні сумки були звичайним функціональним аксесуаром -якомога міцніші, значить якомога кращі. Сьогодні ж вони свого роду мейнстрім і модне віяння. Головними пропагандистами сумок "під старовину" зараз є восновному творчі особистості, люди які ведуть вільнодумний спосіб життя та йдуть проти системи, хоча тим самим створюють іншу. Ось наприклад яскравий італійський представник - бренд La Tolfa спеціалізується на вінтажних сумках.


сумки на плече

фото 1: дві вінтажні сумки з шкіри Catana Vintage


Остання їхня робота:  “Coconut” і Catana Vintage “Elephant”, два дорогоцінних символи творіння сумок в вінтажному стилі шкіри. Ці дві версії Limited Edition, народжені в честь дуже старої Catana Elaboranta, яка була популярна в 40-ві роки і яка до сих пір ревно охороняється в майстерні, якій вона народилась і слугує зразком для сучасних аксесуарів.

 

Основною особливістю Vintage Catane є дизайн, який характеризує її як максимально зносостійку, практичну та довговічну модель, що ідеально підходить на кожен день. На фронтальній стороні три металеві заклепки, які не зникають з дизайну ось вже пів століття.

Матеріал, обраний для пошиття двох відомих Catane Vintage є продуктом рослинного дублення нубуку, який має сертифікат від Consorzio Toscano.


 Італія

фото 2: дівчина з шкіряною вінтажною сумкою


- Для Catana Vintage “Coconut” використовується м'який нубук, дорогоцінний шовковистий на дотик, з гладкою поверхнею, отримав унікальне екзотичне забарвлення "Coconut", коричневого кольору, який схильний до того щоб взяти на себе особливі відтінки, більш-менш виражені, відносно часу і зносу.

- Що ж стосується Catana Vintage “Elephant”,  перекладається як “Слон”, то тут вирішили використовувати Nabuk Volanato, це повільний процес дублення, надає шкірі унікальну м'якість і дає зображення дуже специфічного зерна, щоб отримати продукт високої якості шкури прокладають усередину сухого барабану і пропускають по колу протягом багатьох годин. Кінцевий результат дарує справжнє очарування стилем Vintage, шкіра багата на вени, які з плином часу перетворять колір сумки. Для того, щоб зробити Катану в ексклюзивному забарвленні  Vintage - Слон, безсумнівно, потрібно багато потрудитись, але це варте того, аби отримати такий благородний колір що вже став символом великих Африканців.


Якщо ж хочете побачити сумки в сучасному стилі вінтаж, перейдіть за цими посиланнями:

СУМКА З НАТУРАЛЬНОЇ ШКІРИ "GREAT BRITAIN"

 СУМКА НА ПЛЕЧЕ "ПОЧТАЛЬЙОНКА"

 СУМКА З ШКІРИ ТА ДЖИНСУ