Шкіряна сумка месенджер на плече "Почтальйонка”Месенджер - опис практичної моделі 


В час, коли жінка нічим не поступається чоловікові, займається таким же великим обємом справ, є активною протягом дня, постала головна проблема – зручна сумка в якій буде комфортно переносити велику кількість речей. Ідеальним варіантом таких сумок є месенджери на плече. Саме вони напрочуд функціональні та надійні помічники щільного графіку. Але що робити якщо крім комфорту ти також цінуєш гарний зовнішній вигляд? Бренд Genuine Leather підготував для тебе таку сумочку на плече з натуральної шкіри. Насправді гарна та функціональна модель на кожен день. А ще надійна та довговічна за рахунок використання натуральної коровячої шкіри.


 фото 1 "Почтальйонка”  фото 2 "Почтальйонка”

Фото 1, 2: Шкіряна сумка месенджер на плече "Почтальйонка”


Італійський бренд Genuine Leather давно завоював популярність серед українок. Як ми знаємо – щоб брендові стати популярним, не достатньо лише гарно виглядати. Ергономічні функції та якість пошиття сумок також повинні бути на висоті. Варто звернути увагу що за останні 2 роки Genuine Leather та за сувмісництвом Vera Pelle досягли значних успіхів у піднятті показника якості. Доказом є нова колекція 2016 – го року. Зокрема Шкіряна сумка на плече "Почтальйонка" яскраве підтвердження цього.


фото 3 "Почтальйонка”  фото 4

фото 3,4: Шкіряна сумка месенджер на плече "Почтальйонка”

 

Враховуючи, що вона пошита з напрочуд тендітної матової шкіри зовні, носиться добре. Ремінець комбінований і складається з тканини та шкіряної вставки посередині. Краї сумки добре оброблені. Також надійності додає конструкція сумки. Чоловіки б назвали її “бункером”. А все через те, що дуже добре згрупована, слабких зон де відбуватимуться заломи чи розтягування швів, практично нема. Закривається на металеву защібку. Якість передньої планки можна оцінити, заглянувши всередину.


фото 5 "Почтальйонка”  фото 6 "Почтальйонка”

фото 5, 6: Шкіряна сумка месенджер на плече "Почтальйонка”


В середині усе як завжди в сумках типу месенджер – підкладка з поліестеру, кишенька на дрібниці. Початок руху бренду Genuine до стильного та сучасного дизайну подобається, адже знаємо любов цього бренду до стилю класичних італійських сумок 2000 років. Подивимось який буде 2017 рік.