Любі жінки, Ви живете у прекрасному світі і в прекрасний час, коли як ніколи цінується Ваш хист та уміння, бо саме зараз сучасна жінка отримала весь спектр свободи, що дозволяє їй проявляти себе. Багато жінок почало займатись не лише суто рутинними і домашніми справами, а в прямому розумінні, вирівнялись з чоловіками у плані можливостей та свободи дій. Ви почали відчувати себе більш безпечніше і впевненіше. Тому, як наслідок, почали більше працювати для себе і на себе, ставши фінансово незалежними від чоловіків.


Магазин сумок або з чого почати?


кожаные сумки в магазине   Усе більше і більше жінок починають ставати    успішними  бізнес-леді, ламаючи стеоретипи про  те, що успішним підприємцями можуть бути  лише чоловіки. Відкривають жінки, зазвичай,  салони краси, бутіки, ательє і це все не просто  так.

 Не секрет, що жінки більш чуттєвіші “створіння”,  а тому і в бізнесі вони також більше обирають  серцем, а не лише холодним розрахунком  прибутків та доходів.


Отож, ближче до діла, а то все говоримо і говоримо без толку. Сьогодні ми поговоримо як сучасній жінці стати фінансово незалежною відкривши магазин сумок, який буде приносити не лише гроші, а й задоволення.


Магазини чи інтернет-магазини сумок? Що краще?


Тут є безліч варіантів для естетичного задоволення кожної жінки. Різноманітні брендові сумки, а можливо елітні сумочки для витончених дам? Чи може надійні шкіряні сумки або копії дорогих елітних сумок. Або зрештою звичайні добротні сумки на кожен день, лише б зручно було. Вибір за Вами!


Насправді у Вас є два варіанти ведення бізнесу – онлайн або офлайн магазин. Якщо оцінювати цих два варіанти в плані інвестицій та клопотів, то вони приблизно однакові (не думайте, що відкриття інтернет - магазину обійдеться Вам в значно меншу кількість грошей, це помилка).  Деяка перевага у новачків буде при відкритті магазину сумок в інтернеті, оскільки є ряд факторів:

  1. Не потрібно платити оренду (особливо коли не знаєш до кінця чи бізнес піде, а гроші вкладати потрібно)
  2. Не будете мати справу з контролюючими органами (на перших порах)
  3. Не потрібно великої кількості персоналу.
  4. Чітко зможете відстежувати статистику проблем  у вашому магазині і виправляти їх одразу.

У офлайновому магазині сумок суттєвою перевагою буде негайне отримання коштів з першого дня (в інтернеті це також можливо але за умови, що ви будете купувати рекламу).


Також, сумки, що продаються на улюбленій вулиці більше впадають у довіру ніж просто якісь картинки в інтернеті, які ти по-суті переглядаєш коли хочеш щось купити.

Набагато легше у такому магазині напрацьовувати постійних клієнтів, з якими ви просто поспілкуєтесь дивлячись у очі, допоможете корисною порадою і ця жінка обов’язково прийде до Вас, та ще й подруг приведе! У інтернеті ж головним аргументом у Вас буде лише голос у телефонній трубці .

Тут читаємо продовження статті де вже більш детально описано особливості ведення бізнесу, в даному випадку - магазину сумок.

З повагою, інтернет – магазин сумок Genuine Leather.

Читаємо також:

Як жінці стати фінансово незалежною

Чи варто купувати брендові сумки

Чому жінки переплачують за сумки