жіночий саквояж голубого кольору

Саквояж

 

Здрастуйте шановні поціновувачі жіночих сумок і читачі блогу. Сьогодні розповімо про чудові і неперевершені сумки середнього або великого розміру, єдині у своєму роді і відрізняються якісною оригінальністю. Улюблений аксесуар чоловіків і жінок 50-хх років минулого століття - саквояж. Сьогодні їх вартість коливається від 2000 грн. в середньому. Зате, маючи в гардеробі такий аксесуар, можете бути впевнені що увага друзів і незнайомих людей забезпечена. Розповімо історію виникнення сумки.

 

Історія виникнення

 

Зараз кожна модниця України повинна мати в асортименті примірник такої сумки, але ще сто років тому ситуація була інша.

Саквояж (від французького sac (de) voyage - буквально перекладається як "дорожня сумка"). З самого початку це був елементарний робочий аксесуар який використовували для носіння важких і гострих речей. Сумка була міцною через одну особливість. Їх виготовляли з уцілілих частин б / у килимів. Вам не здалося. Основною метою було зшити якісну і надійну сумку для робітничого класу, не було важливо який матеріал буде використаний, головне щоб виконувала свої функції! Але мода внесла свої корективи, після чого килими були замінені на високоякісну шкіру, що сподобалося багатим і стильним. Відтепер саквояжі могли дозволити забезпечені люди. У цей час в Америці з'явилися перші залізничні потяги які стали свого роду модним подіумом для тодішніх модників. Подорож поїздом по країні в ті часи був свого роду світською тусовкою, де кожен хвалився новинками в числі яких і були саквояжі. Прості зрозумілі форми, надійна металева фурнітура, довговічність, ось основні переваги, що додають популярності новинку.

 

Період занепаду популярності

 

До зовнішнього вигляду жіночої сумки питань небуло, проблема в іншому. Під час громадянської війни в Америці заможні люди жили на півночі країни. Вони користувалися своїм фінансовим становищем приїжджаючи в бідні південні регіони і скуповували нерухомість в збіднілих жителів півдня. У зухвалих покупців з собою були саквояжі, з якими власне і асоціювався негатив. Їх називали "саквояжники". Зрозуміло, багато людей не хотіли щоб їх сплутали з нахабами, тому використовували інші види сумок.

 

Саквояж в Європі

 

У Європі саквояж був також чисто сумкою для роботи. Ними користувалися зазвичай лікарі. Зручність і ємність були головним козирем при виборі аксесуара. Їх зазвичай носили чоловіки, але жінки зрозуміли що хочуть виглядати гідно, тому полюбили такі моделі. В сучасності це поширений вид жіночої сумки, але одне залишилося незмінною - щоб купити таку річ, потрібно викласти кругленьку суму. Наш магазин виключення;).

Зараз багато варіантів кольорових або фасонних гам сумок і купити їх може кожен, незалежно від професії або статі. Заходьте і Ви, і підбирайте оригінальну італійську обновку.