Магазин шкіряних сумок Nickel Store (Італія, Рим)

Шукаєте магазини шоурум з шкіряними сумками? Якщо ви в Італії, то зробити це буде взагалі без проблем. Як Ви вже знаєте, ми зібрали найкращі та найцікавіші магазини з автентичними товарами, де на бірках гордо пише "Made in Italy". Якщо так співпаде, що читаючи цю статтю Ви знаходетесь в Римі, знайте - такі співпадіня бувають дуже рідко, Вам обовязково потрібно купити там сумочку! Ми ретельно відібрали кращі магазини, тому все що Вам залишається, це привезти найкращий сувенір з цієї сонячної країни!


Італія, Рим

фото 1: магазин італійських сумок Nickel Store


Цього разу відправляємось в Рим. Тут Ви знайдете шкіряні сумки ручної роботи від нашого бренду Genuine Leather, і не тільки, адже це мультибрендовий магазин який знаходиться в постійному пошуку сумок, аксесуарів та одягу, які справді зроблені в Італії.

Тут проводять ретельний вибір матеріалів, а також звертаю особливу увагу чи строго виконуються стандарти завдяки яким італійська майстерність, так високо ціниться в світі. Це ключові особливості Nickel Store.

Nickel є гарантією надійності, всі шкіряні аксесуари ретельно підібрані, взяті з італійських компаній, "відмінне співвідношення ціни і якості робить продукцію доступною для кожної жінки!


Італія, Рим   Італія, Рим

фото 2: італійські шкіряні сумки та взуття в магазині


Історичне місце Borgo Pio в декількох кроках від чудової базиліки Святого Петра в безпосередній близькості від Ватикану - саме тут знаходиться цей магазин який пропонує класичні сумки, вічні об'єкти чарівності, які не виходять з моди ... В той час як відкритий новий магазин  на Via dei Coronari пропонує своїм клієнтам вишукані творіння, ідеально поєднаних традицій і сучасного дизайну.


Знайти ці магазини Ви зможете за адресами:

Vieni a scoprire la magia di Nickel:

– Borgo Pio, 154, 00193 Roma

Tel: 06/95583088

– Via dei Coronari 150-151

00186 Roma

Tel. 06 6476 0331

Відкриті кожен день з 10 до 20.30

Читайте також:

Магазин сумок та одягу в Італії (Alessandria,Пємонт)

Як дізнатися, чи є італійська сумка справжньою?

Новий вектор стилю італійських сумок в 2016 році