Магазин шкіряних сумок та одягу Retrò Seven (Alessandria, Італія)


Дуже багато жінок звертаються до нас, оскільки ми займаємось продажем аксесуарів італійського походження, і просять порадити якийсь магазин чи виробників саме в Італії, адже часто їздять туди. А будучи на батьківщині цих прекрасних шкіряних аксеуарів, неодмінно хочеться привезти подарунок для рідних чи друзів, або обновити власний гардероб. Отож починаємо відкривати секрети для найцікавіших жінок нашої країни. Оскільки про всі магазини чи виробників Італії в одній статті ми розказати не зможемо, тому читайте наступні випуски з серії статтей. Сьогодні перенесемось на північ цієї сонячної і надзвичайно стильної країни!

Італія, Пємонт, Александрія

фото 1: дівчина з шкіряною сумкою

Серед магазинів сумок з шкіри, в самому серці міста Алессандрія (область П'ємонт, центральна частина), ви можете знайти колекції " Catane " від виробника Vera Pelle, Giada Pelle, Genuine Leather. Фанати ретро стилю оцінять ... Химерний концептуальний магазин, розташований в районі міста Кнопка.

Ретро-бренд був  заснований в 1994 році, в даний час штаб-квартира знаходиться на вулиці  Via Milano 33. Це на набагато більше, ніж звичайний магазин одягу та аксесуарів. Середовища пропитане абсолютним стилем Glam Rock. Дизайн оздоблений сталевою сіткою і неоновими вогнями, сміливий кадр, в якому стоять маникени з одягом, взуття, сумки ... Деталі прекрасно інтегровані вишуканими меблями ... Не дивуйтеся при вході в ретро Seven опинитеся в середовищі DJ Set, або вас осліплять спалахи фотоапаратів - в цьому місці все можливо!

Італія, Пємонт, Александрія

 фото 2: магазин шкіряних сумок та одягу

Anna De Agostini, власник магазину, постійно шукає нову торгову марку італійських брендів або зроблених в Італії виробів. Ретельний вибір одягу та аксесуарів представлений на вітрині магазину, є результатом цієї роботи: інновації, дизайн, якість матеріали і якість виготовлення.

“Ретро Сім” це магазин де ви здійсните екстраординарну сенсорну подорож через світло, колір, звук і рух.

Адреса та розклад:

Retrò Seven di Anna De Agostini

Via Milano 33 Alessandria 15121

Tel: 338 835 0510

Lunedi / Sabato 10.30 – 12.30 e 15.30 -19.30 chiuso Domenica e Lunedì mattina


 

Читайте також:

 

Магазин шкіряних сумок в Італії Nickel Store ( Рим)

 

Як дізнатися, чи є італійська сумка справжньою?

 

Новий вектор стилю італійських сумок в 2016 році