Лазерна обробка шкіри сумки - властивості і характеристики?

 

З приходом нової колекції Італійських сумок (інтернет магазин "GL"), з подивом дізналися про новий відеобработкі шкіри. Виявляється він вже давно користується популярністю в Європі, а в Україні дістався із запізненням. Отже, що таке лазерна шкіра?

Лазерна шкіра - термін, що означає обробку матеріалу, призначеного для виготовлення аксесуарів та одягу (зазвичай сумок). Виходячи з назви, цілком логічно її обробляють лазерним променем, а точніше випалюють поверхню, надаючи приємного блиску. Зазвичай для обробки використовують тонку шкіру.

З'явився вид обробки в відомих брендів, вони шукали альтернативу металевим вставкам з назвою бренду. Нанесення фарбою не розглядалося в той час. Лазерне гравірування вдало зарекомендувало себе (зносостійкість і вид отримали високі оцінки), вирішили в якості експерименту обробити всю сумку. Як бачимо експеримент вдався і їх поставили "на конвеєр". Особливо популярні ці сумки в Італії, цілком логічно що і найбільш відомі бренди лазерної обробки родом звідти.

 Шкіряна сумочка маленька Francheska

фото 1: сумка з лазерної шкіри Franscheska  

Шкіряна жіноча сумочка на плече (маленька)

фото 2: сумка з лазерної шкіри на плече (маленька)

Фізичні властивості

 

Зазвичай сумки з лазерної шкіри мають екстравагантний зовнішній вигляд, але сучасних жінок тепер цікавить і якість і надійність. Оцінюючи за шкалою надійності від 1 до 10, можемо сміливо дати їй 8.

Звичайно, шкіра оброблена лазером не так міцна як груба бича шкіра, але має низку переваг у порівнянні з замшевою або свинячий шкірою.

Завдяки тому, що поверхня від полірування стає гладкою, вона значно краще бореться с брудом, добре чиститься, а зовнішній вигляд залишається таким же дорогим як в замші.

Завдяки м'якості, матеріал довше зберігає пристойний зовнішній вигляд, але не тріскається на морозі, як цього схильна свиняча шкіра.

 

Італійська шкіряна сумка "Emmeka" (Коричнева)

фото 3: сумка з лазерної шкіри "Emmeka

Шкіряна сумка хобо на плече

фото 4: сумка з лазерної шкіри хобо на плече


Тренд

 

Сумки з лазерної шкіри є трендом 2016-2017 років, тому якщо хочете залишатися модними і актуальнимі, такі сумки для Вас. Ціни досить лояльні до покупця, якщо купувати сумку з тонкої лазерной шкіри, її вартість буде приблизно 1200 грн. - 1500 грн.

Якщо ж вибирати з моделей "твердого пошиття" - ціна буде коливатися в рамках 1800 грн. - 2200 грн.

Оцінюючи фінансову ситуацію в країні - економія не завадить.