Сумки Vera Pelle


Італійські сумки Vera Pelle вітають жінок з наступаючим Новим Роком! Бажаємо, щоб у кожної жінки було безліч приємних сюрпризів, позитивних емоцій і більше гарних шкіряних сумок в гардеробі.

 італійська шкіряна сумка

 photo 1: італійська сумка Vera Pelle


Сьогодні інтернет-магазин розповість і покаже кілька цікавих моделей жіночих сумок бренду Vera Pelle. Ви вже знаєте з попередньої статті, сумки Vera Pelle -це яскравий представник італійських сумок, які шиють з пресованої шкіри і продають за досить лояльними цінах. Розповімо кілька цікавих фактів про цей бренд.

 

Найкращий подарунок жінці - сумка Pelle


Скоро наближаються свята, тому варто поспішити приємно здивувати коханих жінок першокласною шкіряною італійською сумкою! Не потрібно лякатися, якщо сумка італійська, ще не означає, що вона дорога. Яскравий приклад цих слів бренд Vera Pelle.

 італійська шкіряна сумка

 photo 2: шкіряна сумка Vera Pelle


Особливість і головний плюс бренду в тому, що сумки шиються звичайно з пресованої шкіри, що значно здешевлює вартість пошиття сумки.

Пресована шкіра - вид шкіри, виникає шляхом перемелювання шкіри на дрібні шматочки і склеювання їх між собою.

Також плюс сумок Vera Pelle в зовнішньому вигляді. А виглядають вони надзвичайно дорого і статусно. Також бренд дивує скаженими ідеями і несподіваними текстурами. В асортименті бачимо сумки зі шкіри крокодила, змії, сумки під страуса, пітона. Звичайно, це копії, але які ж красиві.

 

Для якої вікової категорії жінок?

 

Зазвичай, сумки Vera Pelle підходять жінкам середньої віковій категорії. Кілька об'єктивних причин:

  1. Відомий факт - італійські сумки для благородних зрілих дам. Для сеньйор!
  2. Сумки шиють в стриманих шляхетних, спокійних тонах (коричневий, темно-синій, зелений, смарагдовий)
  3. Зазвичай сумки виконані в стилі повсякденної класики. Чіткі зрозумілі лінії, мінімум деталей.

 

Один факт, що змушує посперечатися з цим твердженням, говорить про те, що всі модельєри світу прагнуть до знищення вікових рамок в стилі і моді в цілому.

 

Червона ділова сумка "Vera Pelle"

 

Коротко покажемо, які шкіряні сумки шиє вищезгаданий бренд. Така італійська красуня стане прекрасним доповненням гардеробу.

 італійська шкіряна сумка

 photo 3: Червона ділова сумка "Vera Pelle"


Гладка червона шкіра блищить на сонці. Від неї віє надійністю і дорожнечею. Сказані слова підкреслюють металеві ручки кольору "Металік". Ззаду сховалася кишеньку на замок, а всередині два функціональних відділи. Усередині знаходяться дві кишеньки, одна на замок, а також кишенька на телефон.

італійська шкіряна сумка

photo 4: Червона ділова сумка "Vera Pelle" - 2

 

Хочеться звернути увагу на приємні габарити. Так, саме приємні габарити. Іншої аналогії не виникає по відношенню до цієї шкіряної сумки.

Документи формату А4 легко помістяться в цю красуню, одночасно вона виглядає досить компактно.

Якщо Ви шукаєте більше сумок "Vera Pelle", заходьте в інтернет-магазин шкіряних сумок "GL" і вибирайте собі до смаку. Як кажуть, краще один раз побачити, ніж 10 разів прочитати)). Особливо, якщо Ви хочете подивитися на італійські сумки, адже це просто шедевр у світі сумок. Це як Aston Martin у світі автомобілів, це як Мессі у футболі, це як Chanel в світі одягу!

Ще раз вітаємо всіх з наступаючим +2016 роком і бажаємо всього найкращого!

Інтернет-магазин шкіряних сумок "GL"