Відомі брендові сумки носять зазвичай не менш відомі люди, наприклад зірки музики і кіно. Люди, які завжди в центрі об'єктивів, і звичайно в центрі уваги. Ідеальний приклад щоб зрозуміти які сьогодні аксесуари в тренді.

Це взаємовигідний тандем. Зірки рекламують сумки, а сумки підкреслюють статус персон. Відомим прикладом такої реклами був Стів Джобс, якому кожен місяць компанія BMW безкоштовно давала новий автомобіль. Аксесуари можливо в інших цінових категоріях, хоча сумка брендового походження може коштувати як хороша нова іномарка.

 

Тільки сумки брендові і стильні!

 

Реклама рекламою, але у жінки, не важливо зірки кіно чи можливо бухгалтера з районного центру, є улюблена сумка. І можливо не завжди є можливість купити брендову сумку, зате кожна жінка точно має улюблений тип і стиль аксесуара, якого дотримується.

Сьогодні розповімо які ж аксесуари вибирають відомі і стильні світу цього. Можливо саме по них Вам вдасться проаналізувати які знаменитості насправді, коли не грають роль, а живуть звичайним буденним життям.

 

Почнемо з улюбленої актриси, мрії чоловіків - Анджеліни Джолі. Елегантна і сексуальна у фільмах, дружина Бреда Пітта, яка до речі і в повсякденному житті не змінює стилю, любить і останнім часом активно користується сумкою бренду

сумка бренду Ralph Lauren Bedford Bag.


Така модель коштує приблизно 2000 $ і виготовляється в двох кольорах - чорному і коричневому.

Нічого нового ми не побачили. Як і очікувалося відповідно до стилю одягу актриси. Мінімум всіляких деталей, чіткі лінії, класичні кольори. Родзинку додають загнуті кути сумки.


 сумка бренду Clare Vivier Messenger Bag


Кеті Холмс раціонально розпоряджається коштами. Можливо тому що гонорари не такі як у Джолі. Clare Vivier Messenger Bag - сумка цього бренду у неї в руках. Модель буває в семи кольорах, а ціна досить демократична, як для голлівудської знаменитості. 363 $ доведеться викласти за зручну і практичну модель, яку Холмс зазвичай носить на плечі.



  сумка бренду Tom Ford


Зірка серіалу "Друзі" Дженніфер Еністон також любить практичність, а також щедріша ніж попередні зірки. Сумка бренду Tom Ford обійшлася їй в 4000 $. І вже друга знаменитість вибирає комфорт натомість не виправданою елегантності. Як бачимо зручна сумка на плече і нічого не потрібного.

 сумка бренду Філіпа Ліма

 

Емма Робертс і Рейч Білсон вибирають симпатичні компактні сумки від Філіпа Ліма. Маленьке диво коштує приблизно 650 $. Не дитячі гроші на такі габарити.


 сумка брендова Balenciaga Papier Bag

 

Що ж робиться? Виявляється зірки тільки під об'єктивами камер виглядають гламурно. У повсякденному житті більшість (як показує дослідження) вибирає простоту, надійність і зручність. Шарліз Терон і Сальма Хайек носять практичні великі сумки-мішок. Вартість практичності і простоти від Balenciaga Papier Bag 1300 $.


 сумка брендова The Row

 

Елізабет Олсен вибирає шкіряну сумочку The Row вартістю 1000 $. Скарлетт Йоханссон і Джесіка Альба в списку любителів і активних користувачів цієї моделі.


 сумка бренду Gerard Darel Woodstock 24 Hour Bag

 

Олівія Палермо вибрала найбільш бюджетний варіант від Gerard Darel Woodstock 24 Hour Bag. Сумку брендового походження можна купити всього за 270 $. У той же час вона найоригінальніша, оскільки в ході дослідження ми більше не бачили плетених сумок.