Червоні сумки

сумка червоного кольору з телячої шкіри

Чому мені подобаються червоні сумочки?


Вітаємо наполегливих та впертих, веселих та нетерплячих, експресивних, комунікабельних та запальних жінок! Адже, червоні сумочки  обирають саме такі люди. Це жінки, що по своїй природі мають лідерські якості, вони завзяті та активно відстоюють свою думку і права. Зазвичай червоний обирають люди з холеричним типом темпераменту.


Червоний колір символізує:

  • здоров’я;
  • енергію;
  • силу;
  • апетит;
  • дає поштовх до дії;
  • активізує та збуджує.


 Навіть фрукти та овочі цього кольору корисні для серцево-судинної і травної системи, оскільки містять певні вітаміни та поживні речовини. За даними численних досліджень, плоди червоного кольору можуть попереджувати розвиток деяких видів раку.


Якщо говорити про одяг та аксесуари, а тим більше про шкіряні сумки, то червоний обирають яскраві жінки, які хочуть виділитись посеред інших та підкреслити свою сексуальність. Червоний гармонійно поєднується з нейтральними чорним та білим, а також непогано гармоніює з жовтим, помаранчевим, деякими відтінками коричневого, фіолетового і синього. Детальніше про поєднання кольорів читайте у нашій статті ССИЛКА.


Відкидання червоного кольору може свідчити про внутрішнє особистісне неблагополуччя, тривожність і невротичність, дратівливість, фобії.


Лікуємось сумочкою червоного кольору!


 Він сприяє покращенню розумової діяльності, підвищує імунітет і витривалість, надає сил. Рекомендуємо використовувати при депресії чи поганому настрої. А тепер УВАГА для усіх жінок! Червоний колір діє, як анальгетик при больових відчуттях під час місячних. Дивно, адже цей колір асоціюється з кров’ю, тим неменше має протибольову дію під час цих неприємних днів у календарі. Також червоний має обезболюючу дію на хребет та головні болі. Спеціалісти застосовують колір для лікування таких захворювань, як вітряна віспа, скарлатина, кір, деяких шкірних захворювань. Червоні світлові ванни можуть бути корисними для лікування паралічів, виснажень, туберкульозів.


Кому варто вибрати червону сумку?


Рекомендується червоний колір при депресивних станах, втомі та для підвищення активності і працездатності. Але слід пам’ятати, що червоний колір не можна використовувати протягом тривалого часу. Це може спричинити побічні ефекти, такі як надмірна збудженість і втома. Крім того слід уникати червоного кольору людям з підвищеним рівнем тривожності і схильності до агресії. 


Отже, використовуйте червоний колір з користю для Вашого тіла та душі. Пам’ятайте,  що цей колір рекомендуються одівати 2015 року, тому, якщо ви впевнена та активна жінка вперед до шопінгу сумочок червоного кольору! Вдалих покупок!

Ваш інтернет-магазин шкіряних жіночих сумок Genuine Leather.

 

Читайте також:

Як вибрати для себе ідеальний колір сумки;

Сумки сірого та білого кольорів;

Зелені сумки.