Коричневі та чорні сумки


Одні з найпопулярніших кольорів шкіряних сумок та аксесуарів (і не тільки шкіряних!). Чорний та коричневий ніколи не виходять з моди. Адже, класика, чорний, білий, сірий, та елегантний коричневий завжди підкреслить Ваш стиль та елегантність. Щодо сумок та аксесуарів, то ці кольори легко поєднуються з іншими та вважаються одними з найпрактичніших. А тепер давайте роз’яснемо що криється у сумках цих кольорів.


Коричневі сумки

шкіряна сумка коричневого кольору

Цей колір розглядають як нейтральний (не теплий і не холодний). Також такий відтінок коричневого як коньячний колір (Cognac) цього року є трендовим. Жінки, що обирають сумки такого кольору є впевненими та непохитними, стабільними та згуртованими, стабільними та надійними. Асоціюється коричневий з кольором землі, кори дерев - колір нашої матінки природи. Людина, що обирає коричневу сумку є наполеглива, не схильна багато хвилюватися і вважає, що життя складніше, ніж здається на перший погляд. Але не рекомендуємо перенасичувати ваш гардероб коричневим, адже він може іноді впливати негативно на Вас, а саме дає відчуття тяжкості, тиск і може пригнічувати.


Чорні сумки


Сумки такого кольору обирають елегантні та ділові, зібрані та 

шкіряна сумка чорного кольору

дисципліновані, витрим­ані та стійкі жінки. Якщо ж Вам бракує цих рис характеру, то сміливо обирайте у одязі чи аксесуарах цей колір. Якщо ж ви є схильними до депресії, то не реко­мендуємо носити чорне, адже в надмірній кількості цей колір може пригнічувати.


Чорний колір є містичний?


Насправді не такий вже й страшний цей чорний! Чому побутує така думка? Тому що люди його сприймають як похмурим та депресивним, а тим більше у великій кількості.

Дивно, але якщо у Вас чорне простирадло, то вітаємо, маєте здоровий сон, оскільки чорний діє на наш сон і робить його міцним.

Ще з давна чорний колір є жіночним та елегантним. Також побутує думка, що це містична постать жіночої сутності.


Чорні сумки універсальні!


Чорні сумки дуже добре поєднуються з іншими кольорами. Чорно-білий ансамбль ідеальне вирішення для свят, ділових зустрічей тощо. Жінки, що обирають чорний в одязі та аксесуарах почувають себе впевненіше. Цікаво, що коли чоловік бачить жінку у чорному, то це спонукає його до рішучих вчинків.  Не секрет, що чорний колір робить нас візуально стрункими.

Отож, вибираючи коричневі чи чорні сумки ви ніколи не прогадаєте з поєднанням, модою та практичністю. Ми підібрали для Вас, дорогі жінки, красиві та модні сумочки різноманітних відтінків чорного та коричневого кольору. Вдалих покупок!

Ваш інтернет-магазин шкіряних жіночих сумок Genuine Leather!

 Читайте також:

Як вибрати для себе ідеальний колір сумки;

Сумки сірого та білого кольорів;

Зелені сумки.