внутрішня частина брендової сумки 

 

Жіноча сумка як сенс нашого зовнішнього вигляду

 

Брендові сумки - квиток в щастя для кожної жінки! Дорогі жінки, я не по чутках знаю як Ви любите усе прекрасне, а відповідно, якщо виходити з сьогодення, зазвичай дороге. Так, планка висока, але нам усе під силу, коли мова йде про моду.
Жіночі сумки іменитих брендів мають здатність вражати оточуючих своїм вишуканим зовнішнім виглядом та звичайно, здавалось би, на перший погляд не виправдано високою ціною.


Ну давайте тверезо оцінимо ситуацію не дивлячись на різні там “зроблено в Італії” або “Hermes, made in France”. Звичайний шматок шкіри виліплений у якусь форму не може коштувати кілька тисяч гривень чи євро. А часто буває й таке що це зовсім і не шкіра.

Це й не дивно, оскільки ми живемо в час парадоксу коли дуже сильно дбають про тварин, використовуючи замінники шкіри, наприклад такі як славнозвісний Polirietan, а в той же час забруднюю навколишнє середовище. Більше того, зараз безліч брендів на кшталт Guess відмовились від використання шкіри, оскільки штучна шкіра абсолютно нічим не поступається натуральній. Бережіть братів наших менших.

 

Досвід бренду породжує вартість сумки

 

Щось ми відхилились від теми. Так, здавалось би, аксесуар він і в Африці аксесуар, але той хто хоч раз тримав в руках справжню жіночу мрію, уже не відпустить її ніколи! І тут річ не у іменитості виробника, це просто якась магія або магнетизм яким володіють сумки брендового походження. Можливо у цьому й криеться причина їхньої всесвітньої популярності.

Хто знає, але одне відомо точно, що людина, а особливо якщо вона жінка, готова віддати будь-яку суму, для того, щоб купити для себе статус. Сумка для жінки, це теж саме, що наприклад, годинник для чоловіка, а отже прямий еквівалент жіночого стилю і достатку життя.


Дорога іменита сумка існує не тільки для показу оточуючим, вона також служить підтвердженням і нагадуванням для себе коханої, що я достойна більшого, мені належить найкраще!


Зазвичай, найвідоміші аксесуари ті, у яких багата історія та збережені вікові традиції та цінності. Саме такі цінності створюють той незрозумілий магнетизм, про який ми говорили вище і саме такі традиції несуть з собою досвід який виливається у бездоганну обробку шкіри, у неймовірну якість фурнітури, котрими ми без сумніву можемо насолоджуватись.


Наприклад, колись наш магазин продавав недорогі сумки китайського виробництва. Ніби все йшло добре і клієнти були на такий товар, але чогось не вистачало. А чого саме, ми зрозуміли тоді, коли у руки до нас потрапила сумочка італійського виробництва від Genuine Leather. З того часу ми зрозуміли, що якісна річ може нам багато про що розповісти та подарувати те естетичне задоволення, якого не було раніше.

 

Не відмовляй собі у задоволенні

 

Можливо це виглядає трішки як реклама, але я просто передаю свої відчуття. Більшість жінок думає, що потрібно бути економною, не витрачати гроші на дурниці але забуває, що її зовнішній вигляд це вітрина яка показує оточуючим внутрішній світ а також допомагає у цьому світі бути впевненішою та відкритою.


Якщо ж говорити про економію в прямому розумінні цього слова, то слід зазначити, що брендові сумки дорогі не лише через відоме ім’я виробника, а ще й тому що якість виробу в рази перевищує не дорогу китайську підробку.


Скільки раз в рік ви купуєте нову сумку?2 чи можливо 3 рази?А ви помічали, що уже через кілька тижнів покупка перестає приносити Вам задоволення?Це тому що виріб низької якості дуже швидко втрачає свій зовнішній вигляд і хоча нема відвертих пошкоджень але форма уже не виглядає так милозвучно і гармонійно як раніше.


А з брендовим аксесуаром усе зовсім інакше. Ефект від покупки у кілька разів сильніший і навіть через рік ви з задоволенням берете річ з собою. А якщо сумувати час з яким ви будете носити таку сумку, то сміливо можете додавати три або чотири звичайних. Отож, вибір за Вами, я лише розповів свою точку зору.


Стаття можливо не несе конкретної інформації, зате вона підкидає кілька думок для власних роздумів.

З повагою, інтернет магазин сумок Genuine Leather.

 

Читайте також:

Сумки в стилі Гермес

Новинка від Hermes Birkin 2015

Що у жіночій сумці?