жіноча сумка made in italy


Італія - країна смачної їжі, зручного взуття і першокласних жіночих сумок!

 

Здрастуйте шановні жінки. Сьогодні ми розкриємо всі карти, поділимося досвідом і розповімо, де краще купити справжню італійську сумку, яку цінову категорію представлених в Італії варто вибрати.

Вже давно країна-чобіток славиться майстерністю виготовляти якісний одяг, а особливо популярними Італію зробили аксесуари та взуття. Клієнти кажуть, що відразу відчувається різниця коли одягаєш на ноги китайську підробку на якій пише "Made in Italy". Взуття тверде і не надто зручне, в той час як справжні італійські чоботи вражають м'якістю викрійки шкіри і зручністю колодки. З сумками теж саме. Хто тримав у руках справжні італійські сумки не поведеться на неякісні китайські копії. Ми магазин сумок, тому розповімо методи роботи магазину. Йтиметься про закупівлю дрібного і середнього опту. Давайте уявимо, що хочемо відкрити магазин з сумками, і нам потрібно десь закупити товар. Та й не поїдете Ви в Італії спеціально за однією річчю.

 

Оптимальний варіант покупки сумки в Італії


Розглянемо варіант покупки добротної якісної сумки з сучасним і стильним дизайном. Такі ставляться до рівня дизайнерів, відомих в основному у себе на батьківщині. Це найбільш оптимальний варіант у співвідношенні ціна-якість.

 

Їх можна розділити на три категорії:

  • Преміум - клас (99 - 600 євро)
  • Середній клас (39 - 99 євро)
  • Нижче середнього (20 - 39 євро)

 

Ціни вказані за покупку шкіряних сумок зроблених в Італії. Тепер докладніше розповімо про кожен з класів.

 

Преміум - клас


Славиться високим рівнем якості, новітніми й оригінальними формами. Як правило, для пошиття таких сумок використовується ручна робота. Також зустрічаються моделі зшиті зі шкіри страуса, пітона, крокодила. У прикрашені використовують напів дорогоцінні камені. Звичайно, моделі вражають, але ж Ви розумієте продати їх важко. Якщо ж купуєте для себе то потрібно постаратися, адже склади або фабрики продають в основному оптом.

Найбільше складів і фабрик в Мілані, Флоренції та Болоньї. Ви могли чути таких виробників як Le Gufe, Fabi, Valentino Orlandi.

 

Середній клас


Найбільш вигідний варіант покупки, якщо купуєте для подальшого продажу. Сумки, славляться високою якістю, і стильним зовнішнім виглядом. Мабуть єдине в чому поступається ця категорія преміум - класу, це відсутність дорогих матеріалів (шкіра пітона, страуса) і менш відоме ім'я бренду. Рівень зносостійкості високий, вид актуальний, ціна хороша (39 - 99 євро). Ідеальна покупка!

Прикладом фабрик можуть бути Torressi Lucio, A.Paciotti.

 

Клас нижче середнього


Ці сумки часто плутають з китайськими низькоякісними копіями, на ринках Італії (наприклад у Флоренції) їх багато. Перед покупкою уважно оглядайте сумку, оскільки існує ризик зустріти браковану модель.

Зазвичай, через швидкий оборот товару у таких виробників немає каталогів з продукцією, потрібно особисто їхати і вибирати з наявного асортименту.

 

Брендові сумки всесвітньо відомих виробників.

 

Сумки як мовиться, вищого пілотажу! На жаль їх не купите десь на складах або на фабриці, якщо Ви не офіційний представник цього бренду.

Chanel, Dior, Prada та інші відомі бренди вимагають особливого ставлення. Якщо бренд і погодиться продати сумки то доведеться викуповувати всю колекцію!

Ідеальним варіантом буде покупка моделей минулих колекцій. По-перше, ціни значно нижчі новинок, а по-друге ніхто й не помітить що якась конкретна сумка не з актуальної зараз колекції, адже багато сумок переходять зі старої в нову не зазнавши практично ніяких помітних змін.

Покупку можна зробити десь на аутлетах або оптових складах. Тут ціни можуть бути на 60-70% нижчі. Наприклад раніше сумка коштувала 700 євро. У аутлеті ціна вже буде 420 євро, але потрібна надзвичайна удача, адже безліч людей також полюють за брендовими сумками

Зазвичай склади з люксовими сумками знаходяться на півночі Італії: Мілан, Верона.

Відзначимо, що Louis Vuitton не продає продукції в аутлетах або на складах. За однією з версій бренд знищує речі що не продалися щоб не допустити знецінення імені виробника.