Особливості шкіряних ділових сумок для жінок

 

Сьогодні розпочинаємо рубрику огляду найбільш популярних шкіряних жіночих сумок у 2016 р. Першою у списку буде італійська красуня “Devoli”. Як справжня ділова красуня ця сумка стримана і зрозуміла у кожній лінії. Благородний колір додає сумці вишуканих ноток та піднімає вартість у очах оточуючих.

жіноча сумка з натуральної шкіри

photo - 1: Шкіряна ділова сумка "Devoli" 


Як і більшість італійських сумок, ця пошита з натуральної шкіри, що допомагає їй виглядати гарною довго. Як ми говорили, сумка відноситься до розряду ділових, або на кожен день. Якщо ти зріла самодостатня жінка, тоді вона для тебе.

 

Характеристики шкіряної сумки


Як і більшість сумок Genuine Leather, ця складається з одного відділу де по традиції галантерейних аксесуарів розміщена одна кишенька на замок, та одна на телефон. Підкладка пошита з міцної тканини, тому можете не боятись кидаючи у сумку манікюрні ножиці чи пилочку.

жіноча сумка з натуральної шкіри

 photo 2: Шкіряна ділова сумка "Devoli"

А що ж ззовні? На перший погляд може здатись що все і так зрозуміло, але це лише на перший погляд. Вище ми уже казали, що ця сумка пошита з натуральної шкіри. Текстура нагадує шкіру крокодила. А як іще повинна виглядати справжня ділова сумка? Ручки також обшиті шкірою та прикріплені металевими гвинтами. На дні сумки знаходяться ніжки, котрі захищають нижню частину аксесуару від пошкодження.

жіноча сумка з натуральної шкіри

photo 3: Шкіряна ділова сумка "Devoli"


Трішки цифр


Розміри цієї сумки можна вважати середніми, або точніше, достатніми для того щоб вона виконувала усі функції. Що головне для ділової сумки? Звичайно, щоб у неї поміщалися документи! 

жіноча сумка з натуральної шкіри

photo 4: Шкіряна ділова сумка "Devoli"


Габарити складають приблизно 36 см в довжину та 27 см у висоту. Ширина складає 13 см. А що ще потрібно?

Попереджаємо одразу, ця сумка лише для зрілих дам. Саме такі жінки будуть відчувати себе комфортно з цим аксесуаром!


Читайте також: 

Шкіряні жіночі сумки. Зима 2015/2016

Жіноча шкіряна сумка - яка вона?

Вибираємо шкіряну жіночу сумку з якісною фурнітурою