Догляд за сумками

7 правил догляду за шкіряними сумками.уход за кожаной сумкойШкіряна сумка має довго прослужити, думає більшість жінок і вони праві, але якщо за шкіряними виробами не доглядати, то вони швидко втратять свою форму та вигляд. Тому дуже важливо саме правильно доглядати та зберігати шкіру. Для початку розберемось з видами шкіри, адже існує безліч варіантів обробки і звідси появляється: замша, велюр, лакована, типу дублянки, пориста шкіра типу нубук. 


Правила догляду:

 

  1.    1. Шкіра повинна "дихати". Зберігати шкіру необхідно у чохлах з натуральних тканин, наприклад, лляної чи бавовняної тканини, але ні в якому разі поліетиленових чохлах.
  2.    2. Підтримуємо форму. Звичайно, зверху не класти ніяких речей. Залиште окреме місце у шафі для Вашої сумочки, якщо вона пустує, то обов'язково запхайте у середину газету чи паралон, тоді сумочка не втратить своєї форми.
  3.    3. Чистка. У будь-якому випадку не можна чистити сумку розчинами, такими як ацетон. Шкіру можна протирати сухим шматком тканини. НЕ ОДІВАТИ НА ПРОЛИВНИЙ ДОЩ!!! Будь-який шкіряний виріб не любить води, але якщо вже так сталось, що сумка промокла, то протріть сухою тканиною та залиште висохати при кімнатній температурі подалі від батереї та інших нагрівальних приладів. Запам'ятайте, що помити водою можете лише внутрішню підкладку сумки, виверніть її та зі сміливість почистіть.
  4.    4. Без прямих сонячних променів. Запам'ятайте це, оскільки, особливо фарбована шкіра, вигорає та втрачає свою насиченість, колір стає блідим. Тому слідкуйте куди саме кладете та залишаєте сумку.
  5.    5. Як вивести плями та сліди від ручки чи фломастера. Найчастіше ми вимиваємо звичайними засобами, але у наслідок залишається ще більша пляма. Ми присвятили цій темі окрему статтю, адже видів плям є достатньо багато. Ми обрали найкращі народні методи, їх опробовували та розписали їх у цій статті ССИЛКА.
  6.    6. Гладити шкіру можна!!! Так, шкіру розпрасовувати можна, але потрібно дотримуватись певних правил. По-перше, тільки з внутрішньої сторони шкіри та через хусточку. Дозволена температура на прасці від 140° до 165°.
  7.    7. Щоб шкіра блистіла та зберігала вигляд. Рекомендуємо змащувати гліцерином, вазиліном або кастровою олією. Звичайно, невеликою кількістю та після цього протерти сухим шматкою бавовняної тканини. Процедуру виконувати рідко. Шкіра впитує необхідні їх компоненти та залишає свій бездоганний вигляд ще надовго.

 

ЦІКАВА ПОРАДА


У нової сумочки часто є специфічний запах шкіри, щоб його позбутись потрібно посипати її кавою та залишити на добу. Цей спосіб не підійде для білої сумочки, оскільки можете залишити сліди.

Усі перераховані рекомендації підходять і для шкіряного одягу чи інших шкіряних виробів. Отже, доглядаємо за своєю шкіряною сумочкою, щоб вона довго з нами не розлучалась.

З повагою, інтернет-магазин сумок  Genuine Leather.

Також читайте:

Про шкіряні сумки

Сумки чорного і коричневого кольорів

Правила вибору ідеальної сумки