шкіряна жіноча сумка

Поради для жінок по догляду за сумками

 

Особливості догляду за замшею


Найбільша краса і важкий головний біль - замшеві сумки. Жінки мріють про них, але згадуючи скільки з ними мороки, відмовляються. Сумки значно примхливіші ніж звичайні шкіряні. Головною бідою замші є жирні плями на поверхні. Їх важко вивести і зазвичай вони псують зовнішній вигляд. Здається на вашій сумці немає таких? Уважніше придивіться. "Лисі пресовані ділянки" - вище згадана проблема, з'являється від дотиків рук де зазвичай є природний людський жир, просто зараз вони на етапі коли не видно чітких контурів, як буває в плямах, що добре, оскільки вивести їх буде значно легше.
До народних методів, що борються з цією проблемою, відносять натрієву сіль і наждачний папір. Замшу не можна мити водою! Часто вона є причиною погіршення зовнішнього вигляду. Категорично рекомендуємо не носити вироби із замші взимку.
Якщо папір і сіль не допомагають, то варто вдатися до кардинальних методів. Намочіть ватний диск нашатирним спиртом і протріть проблемне місце.

 

Народні рецепти сьогодні актуальні

 

Іноді рецепти від бабусі краще діють, ніж новітні розробки препаратів догляду за шкірою. Ідеальним варіантом для догляду за шкіряними сумками коричневого кольору є доступні яєчні жовтки. Відокремте їх від білка і збийте вінчиком, потім намочіть консистенцією губку і протріть шкіряний виріб. Сумочка оживе, заблищить і скаже спасибі Вам! 

Ще один не хитрий препарат для блиску і насиченості кольорів - молоко! Особливо підійде для чищення шкіряного взуття.

Відомо, сумки з натуральної шкіри не можна часто мочити, волокна розмокають, в результаті виріб втрачає форму. Любителям чистоти варто не так часто приділяти увагу аксесуарам. Якщо все ж доводиться часто використовувати їх під час дощів або часто мити, відмінним варіантом буде касторове масло. Застосовувати як молоко або жовтки.
Якщо на сумці з'явилися жирні плями, не поспішайте нести її в хімчистку. Досить обробити місце оцтом. 

Сліди від ручки або чорнила виводять лимонним соком. Якщо хочеться додати більше блиску, можна піти на експромт обробивши аксесуар ріпчастою цибулею, але обережно. На жаль, ми ще не перевірили цього методу, існує ризик не тільки не отримати блиску, але і на довго закріпити за аксесуаром стійкий і різкий запах. Пам'ятайте, сумка, як і автомобіль або наше тіло, якщо хочеш щоб воно прослужило довго, догляд повинен бути обов'язково. 

На сьогодні це все. Читайте попередню статтю де описано елементарні правила зберігання сумок. Спасибі за увагу і сподіваємося що поради вам допоможуть.

 

Попередня стаття на схожу тему тут: "Зберігаємо шкіряні сумки".


Інтернет магазин сумок "GENUINE LEATHER".