Я обираю фіолетові сумки

кожаная сумка фиолетового цвета

Фіолетові сумки а особливо шкіряні сумки, обирають таємні лідери, спокійні та впевнені у собі, інтелектуали та емоційно стабільні людям. Ви поєднуєте у собі силу та водночас м’якість. Фіолетові сумки вважаються сумками емоцій, а у фен-шуї цей колір керує долею. У психологічному плані фіолетовий допомагає активізувати мислення, а також відчувати себе захищеними та відкривати Ваші  приховані можливості.


Цікаві факти


Фіолетовий колір сумки це поєднання емоційного червоного та спокійного синього, це союз тіла та духу. А ось у давньокитайській науці він вважався негармонійним, оскільки являв собою дві протиборчі стихії - вогню та води, а тому сприймався китайцями як символ конфлікту, тривоги і невпевненості. А от у європейців цей колір вважається, кольором мудрості. Тому могли одівати його члени королівської сім’ї, фіолетовий свідчив про їхню приналежність до заможних та владних родин.


Поєднання фіолетових сумок


Рекомендуємо такі сумки поєднувати з різноманітними відтінками фіолетового кольору. А також освітлить фіолетовий білий колір, а приглушить – чорний. Як ми уже згадували у попередніх статтях, якщо Ви хочете виділитись, то підбирайте таку кольорову гаму, яку ще називають «павлін». Вона завжди популярна та яскрава, а саме: жовтий, салатовий, зелений, голубий, синій та фіолетовий. Якщо Вам хочеться поєднати фіолетову сумку з ще якимось, то оберіть будь-який з переліченого у гамі «павлін» та залишайтесь неперевершеною та модною!


Лікуємось фіолетовим кольором!


Цей колір сприяє та лікує:

  • підсилює інтуїцію;
  • нормалізує стан лімфатичної системи;
  • корисний при будь-яких внутрішніх запаленнях;
  • зменшує висипання на шкірі;
  • послаблює серцебиття;
  • допомагає при будь-яких порушеннях, які пов'язані з головою (наприклад, при струсі мозку);
  • підтримує імунну систему і заспокоює розхитані нерви;
  • знижує апетит;
  • корисний при втоми і болю в очах, а також емоційно нестійким людям.


Не рекомендуємо використовувати фіолетовий колір для лікування дітей, адже  надлишок фіолетового може викликати депресію.


Отже, використовуйте сумки фіолетового кольору з користю для Вашого тіла та душі. Пам’ятайте, що відтінки цього кольору рекомендуються одівати 2015 року, а саме бузковий туман і сяюча орхідея. Тому можете сміливо обирати королівську та багату фіолетову сумку у своєму гардеробі. Вдалих покупок!

Ваш інтернет-магазин шкіряних жіночих сумок Genuine Leather!

 

 Читайте також:

 

Як вибрати для себе ідеальний колір сумки

 

Сумки червоного кольору

 

Сумки рожевого кольору