Французькі сумки – мрійлива елегантність чи вінтажна практичність

 

Французькі сумки, ось що цікавить Вас сьогодні! Ви знаєте все про одяг, адже мода по-французьки це візитна карточка будь-якої знатної модниці. Також Вам відомо про інтерєр та меблі, адже французький прованс вже давно став відомий. А якже сумки? Що ви знаєте про них? Про це зараз і поговоримо.

 

Кожна нація, як правило, представлена через кліше. Італійці - любителі сонця і мелодійної музики, завжди їдять в десятьох або більше за столом ... це принаймні, в загальній уяві. Що стосується наших кузенів через Альпи, кліше, які слідують за ними - любителі вина, знавці приготування традиційних національних страв, вони їдять величезну кількість сиру і відмовляються говорити на інших мовах. Але які з них відповідають дійсності?

Це правда, середній француз обожнює вино. Але не гребують і іншими напоями, не важливо алкогольними чи безалкогольними. А як щодо кліше, що у Франції багато курять? Це правда: навіть якщо сигарети коштують багато, важко побачити француза, який не курить. Проте, вони, як правило, дуже ввічливі, окурки завжди в попільничці і рідко на землі чи вулиці.

 

Фото 1 : французька сумка David Jones


Мабуть всі ви бачили їхні старі фільми де елегантна жінка з довгою сигарою мрійливо дивиться у даль. А ви звертали увагу на сумочки які були поряд? З часі чорнобілих фільмів нічого не змінилось. У моді такі ж елегантні маленькі сумочки в стилі мінімал. У французьких брендів, наприклад David Jones, зазвичай сумочки з мінімальною кількістю деталей та швів 

 

Сир і приготування їжі

 

Вони завжди їдять будь-де: на сніданок сир що супроводжується аперативом під час їжі. Традиційна французька кухня є дуже складною, але коли мова йде про приготування тарілки макаронів ... ну, краще спробувати перший кращий ресторан по сусідству, тому що у французькому випадку краще не чекати чогось більшого, ніж клейкої і липкої маси!

 

Теж саме стосується і культури носіння сумок. Якщо це якесь свято, то поряд обовязково найкраща і найдорожча з можливих сумочок. Але якщо попереду чекає насичений будній день, не чекайте що рядова француженка не буде звертати уваги на комфорт. Звичайно, поряд буде велика сумка мішок чи шкіряний саквояж.

 

Легенда про погану гостинність була переглянута. У Парижі ви знайдете не тільки "Снобів", а й сердечних людей. У невеликих містах прийом майже завжди є оптимальним, і місцеві жителі намагаються зрозуміти туриста. Найбільші проблеми у нас трапляються в Парижі, якщо ви говорите по-англійськи то не отримаєте відповіді. Помякшити парижан можна просто сказавши, з посмішкою, що наш французький заіржавів, і ми не хотіли образити їх мову, тому використовуємо англійську!

 

Фото 2: французька сумка Hermes Birkin


Це свідчить про не аби який патріотизм, тому звичайно французи обожнюють і гордяться такими брендами сумок як Hermes, Chanel чи Loui Vuitton і при першій нагоді не забувають нагадати про це. Звичайно, не кожна француженка може дозволити Hermes, але кожна знає його історію. Це дорогого коштує.

 

Також варто розуміти що звязок між Францією та наприклад найближчою по географії модною Італією втрачається: у Франції добре розмічені дороги і автомагістралі, з тисячами знаків і вказівниками, так що нормально, що вони як і раніше спантеличені в міських і приміських італійських джунглях. Теж саме і з сумками. Наприклад італійські сумки звертають увагу на якість шкіри, у той час як французи при пошитті сумок роблять акцент на симетрію, лінію, елегантність.

 

На додаток до цих речей французи відомі деякими своєрідними рисами їх естетики: зношений нахилений берет зсилаючись на "Бретон", смугастий шарф навколо шиї, широкі плісировані спідниці. Так, звичайно, не тільки елегантність присутня у французькій моді, але й старий добрий вінтаж. І тут уже важко точно сказати чого у Франції більше. А можливо і не треба робити жодних висновків, а просто насолоджуватись усім що нам дала ця прекрасна країна.

Інтернет-магазин сумок “Genuine Leather”

 

Читайте також:

Як дізнатися, чи є італійська сумка справжньою?

Новий вектор стилю італійських сумок в 2016 році

Маленькі шкіряні сумки в 2016 році на піку популярності!