Правила вибору ідеальної сумки


Кожна жінка має свої критерії покупки сумки. Ми стараємось вибрати не тільки за зовнішнім виглядом, кольором, якістю та матеріалом, з якого виготовлена сумка, а за її зручністю та практичністю. Чи у Вас вибір на чомусь іншому зосереджується? Існує багато критерій до вибору сумки і у кожної жінки можуть вони відрізнятись, але давайте разом з’ясуємо, що радять фахівці.


Параметри вибору сумки:


  • 1.       Колір сумки


сумки разных цветовБільшість жінок обирають нейтральні кольори, або ж класичні, а саме: чорний, білий,сірий, коричневий чи його відтінки. Це варіант, який вдало поєднається з різноманітними кольорами. І лише сміливі жінки обирають яскраві чи різнокольорові сумки. Хоча деякі покупки спрямовані під певні аксесуари в одязі.

 


  • 2.       Розмір сумки


Цей критерій звичайно залежить від призначення сумки, яку обираємо. Наприклад, якщо вечірній варіант, то сумка маленька, якщо буденний, то жінці потрібно вмістити багато речей, які їй потрібні, хоча інколи у нашій сумочці опиняються дуже цікаві і не зовсім зрозумілі речі. Топ 10 необхідних речей у сумочці жінки читайте у нашій статті ……….


  • 3.       Зручність у використанні


До цього пункту ми відносимо: вага, матеріал сумки, комфортність, відділи та додаткові кишеньки. Цей пункт є теж надзвичайно важливим, оскільки сумочка кожної жінки має бути комфортна та приємна для використання. Тому обов’язково приміряйте сумку, пройдіться з нею, зверніть увагу чи зручно Вам з нею, яка її вага чи ручки комфортні для Вас. Також перевірте всі замки та застібки. Ми подбали, щоб ви були впевнені у свому виборі, тому у нашому інтернет-магазині шкіряних італійських сумок примірка безкоштовна!


  • 4.       Модні деталі


 Модні нововведення це критерій, який постійно змінюється та є недовговічним. Тому фурнитура и детали сумокусілякі пряжки, використання пташиного пір’я чи дерев’яних елементів будуть модні лише певний період, тому така сумка буде приречена на один сезон.


  • 5.       Класичні тренди


 Ми слідкуємо за модою завжди аби не залишитись поза неї. Але існують й класика, яку важку оминути. А тим більше, що мода має властивість періодично повторювати і деякі особливості сумок можуть зберігати свою популярність не один рік. Наприклад, лакові сумки можна віднести до тієї ж класики. Головне пам’ятати, що простота та класичні форми ніколи не вийдуть з моди.


Ми хочемо наголосити, що це п’ять основних та найпоширеніших правил вибору сумки, але у кожної жінки можуть свої доповнення до цього списку. І зрештою  ми можемо придбати сумку одну для будних днів, або «на кожен день», ще одну вечірній варіант, ще одну літній варіант, а ще дві до певних святкових плать і т.д. Ми ж не зупиняємось на одній сумочці =) Тому вдалих та якісних покупок!

Ваш інтернет-магазин оригінальних шкіряних італійських сумок «Genuine Leather».

 

Читайте також:

 

Як вибрати для себе ідеальний колір сумки;

 

Сумки сірого та білого кольорів;

 

Зелені сумки.