дві жінки з сумками


Інтернет магазин сумок

 

Шановні жінки сьогодні поговоримо знову про те як Ви можете стати фінансово незалежною. У попередніх статтях ми детально описували як можна підзаробити продаючи жіночі сумки. Сьогодні буде щось схоже, але зараз ми акцентуємо Вашу увагу на бізнесі он-лайн та більш детально опишемо процес створення інтернет магазину. Отож вперед, для отримання нових знань!


Жінки дуже розумні створіння, тому не беруться за аби яку роботу, шукаючи для себе середовище де вони будуть почувати себе комфортно та впевнено. Вітаю Вас, приїхали. Ви знайшли те, що шукали, бо ідеальнішого місця ніж торгівля в інтернеті годі й шукати.

Так, для більшості шанованих дам які вже давно досягли того, що хотіли, це може видатись не серйозною авантюрою яка затіяна заради того щоб якось урізноманітнити свої будні, але тільки не для молодої дівчини яка щойно стала на свою самостійну дорогу і не чекає допомоги ані від своїх батьків, ані від “папіка” покровителя.

Але попереджаю одразу, що шлях буде не легкий. Тут можна заробляти непогані гроші, але для цього потрібне терпіння та цілеспрямованість. Ти готова? Тоді вперед!

 

Інтернет магазин це терпіння  


З цього заголовку випливає перший тезис: хочеш заробляти в інтернеті, маєш бути готова чекати приблизно рік, щоб магазин почав приносити гроші.

У суспільстві існує міф, що для того щоб заробляти не потрібно багато грошей, багато часу, багато сил. Грубо кажучи – створив магазин в інтернеті і він продає сам. Якби не так.

Для відкриття такого бізнесу потрібно багато ресурсу (як людського так і фінансового), але основною перевагою для бізнесменів початківців буде відстрочка платежів. Назвемо це так. Тобто для початку справи Вам потрібне лише щире бажання.

На перших порах це буде величезним бонусом, оскільки Вам не потрібно платити одразу за оренду не маючи ще взагалі жодних продажів. Також не потрібно наймати продавця і звичайно не потрібно переживати чи зійдеться у Вас цього місяця сума витрат відносно суми заробітку.

 

Сумка ідеальний товар?


Чому ми пропонуємо продавати саме сумки? Ну по-перше, я впевнений, що кожна жінка матиме за честь продавати такі аксесуари. Це теж саме, що мужчина продаватиме автомобілі.

Шкіряні, брендові, недорогі, вечірні, клатчі, сумка-мішок. І це ще не весь перелік сумок, з якими ви будете мати справу. Хіба це не щастя?

По-друге, сумки дуже зручні у зберіганні та транспортуванні, тому в період, коли Ваш магазин буде мати ще не достатні обороти і тулитиметься в маленькому офісі чи навіть квартирі, цей варіант буде ідеальним.


Що потрібно для відкриття магазину?


Найважливіше і в першу чергу, і ще раз наголошую, дуже важливо. Вам здається що речення не має змісту. Саме так і є. Я просто не можу словами передати те на скільки важливий цей пункт.

Ідеальним варіантом буде звернутись в хорошу фірму, котра спеціалізується на створенні таких проектів як інтернет магазини, але врахуйте один нюанс, що заплатити потрібно досить значну суму. І мова тут може йти про тисячі доларів. Зате з таким варіантом можна бути спокійним. Для Вас спеціально складуть план робіт, розпишуть усі витрати та будуть гарантувати якість та термін виконання робіт.


Інший варіант значно дешевший, але має в собі деякі ризики. Ви можете звернутись по допомогу до знайомого програміста, який пообіцяє Вам золоті гори. Пам’ятайте, що програмісти, дуже безвідповідальні, коли мова йде про такого роду під-заробітки. Їх потрібно ставити в конкретні та чіткі рамки і особисто контролювати процес їхньої роботи. Зате величезним плюсом буде економія коштів, які безумовно знадобляться Вам. Мова йде про економію в двічі або й у тричі.


Де взяти сумки


Все залежить від Вашого гаманця. Якщо у Вас достатньо грошей, то наповнити інтернет магазин сумками не складе для вас жодних проблем. Є багато оптових складів та фабрик в Україні, якщо Ви хочете купувати на місці. Якщо ж Вам не подобається наявний асортимент, можете замовити в інтернеті. Є безліч всесвітньо відомих інтернет магазинів які продають оптом. Наприклад такі гіганти як Aliexpress або Taobao. Це гіганти сучасної торгівлі, які продають оптом будь-що різних китайських виробників.

Якщо хочете чогось більш якісного, заходіть на Ebay. Торгова площадка, на котрій виставляють лоти люди з усього світу.


А що робити якщо у мене нема грошей? У сучасних умовах торгівлі це не проблема. Існує багато інтернет магазинів які продають сумки по системі “дропшипінг”. Що це означає?

Магазини які працюють по такій системі надають вам право продавати їхні сумки не маючи їх в себе на складі. Ви розміщуєте інформацію про сумку в своєму магазині. Коли у Вас замовляють цей товар, ви повідомляєте про це вашого партнера у якого насправді знаходиться сумка. Він відправляє замовлення по заданій Вами адресі, а Вам, в свою чергу, гроші за проданий товар.


Хочу щоб мій магазин продавав


Після того як Ви, за допомогою програмістів, створите сайт та знайдете постачальників, потрібно зробити так, щоб Ваш магазин ожив і врешті-решт почав продавати. Якщо йти природним методом і не прикладати додаткових зусиль, для розвитку магазину, він почне продавати в кращому випадку десь за 5 років і це при тому що потрібно буде підтримувати в ньому життя, час від часу опубліковувати якісь новини та викладати нові товари.


Тому більшість підприємців що працюють в мережі проводять так звану оптимізацію, тобто процес удосконалення  та просування Вашого магазину. Це сукупність маніпуляції над магазином які допоможуть вивести його на більш вигідні позиції, так званий ТОП (список з перших 10 сайтів, котрі Вам викине Google під час пошуку).

За нею Ви також можете звернутись до спеціалісті. Вартість таких маніпуляцій суттєва. В місяць потрібно заплатити приблизно 5000 грн. і так на протязі 6-12 місяців. Ви можете сказати що дорого. Так, дорого, але це дає свої плоди. В результаті, після виконаних робіт, об’єм продажів може зрости вдвічі а можливо й більше.


В принципі це те що потрібно зробити для того щоб магазин вже працював повноцінно. Так, спочатку трохи потрібно вкласти свого ентузіазму, але згодом ви зрозумієте що зусилля були не марні.


Давайте ще раз перечислимо по поряду що потрібно зробити щоб відкрити інтернет магазин сумок:

  • - вибрати нішу, тобто те що ви хочете продавати;
  • - знайти відповідального програміста;
  • - узгодити дизайн інтернет магазину;
  • - знайти постачальників (в нашому випадку сумок) ;
  • - дати сайт на оптимізацію;
  • - почати рахувати прибутки.


Так, можливо  з самого початку не все зрозуміло, але все що Вам потрібно зробити це ще раз перечитати статтю і почати робити хоч щось, після чого відповіді знайдуться самі.

Зручність ведення бізнесу, ось що важливо для жінок, коли вони відкривають бізнес в інтернеті. Хочете лежати на пляжі, попиваючи свіжий фреш і в прямому сенсі працювати? Якщо так, тоді цей вид бізнесу для Вас!

З повагою, інтернет магазин сумок Genuine Leather.

Читаємо також:

Відкриваємо магазин сумок

Відкриваємо магазин сумок -2

Про шкіряні сумки