Інтернет магазин італійських сумок


Інтернет магазин італійських сумок вітає шановних читачів блогу! Скоро новий рік, різдвяні свята, а значить гарного настрою не позичати. Більшість жінок думає, як проводити час з сім'єю, а найвідданіші модниці вже зараз планують як вони будуть виглядати в 2016 році! З одягом все зрозуміло, в моду приходять нотки "підліткової класики". Звучить смішно, але такі зараз реалії модної індустрії. А що ж тоді з аксесуарами? Які тренди в пошитті шкіряних сумок запанують у цьому році?

На це питання нам відповість відомий у Львові інтернет-магазин шкіряних жіночих сумок "Genuine Leather" або коротше "GL". Він продає справжні італійські сумки з 2013 р тому знає толку в цій справі. Ми вирішили дізнатися, які сумки варто купувати в 2016, адже мода на аксесуари змінюється настільки швидко, що залишається про останні новинки дізнаватися від експертів, адже самому встежити за нею неможливо.

 

Чому саме італійські сумки?

 

Це питання чуємо досить часто. Наведемо аргументи, чому потрібно приділяти увагу жіночим сумкам з Італії.

1. Італійські жіночі сумки - класика, яка не виходить з моди практично ніколи. І що б там не говорили модні критики, про термін "італійські сумки" знають усі.

2. Італійська шкіряна сумка шиється з першокласної сировини. Майстри, які займаються пошиттям шкіряних виробів, дають високі оцінки про сировину з сонячної країни "чобітка", саме італійська шкіра м'яка при роботі з нею, і в той же час надзвичайно міцна при використанні. Як італійські майстри обробляють шкіру залишається секретом, але те, що сировина одна з найкращих у світі - факт!

3. І третій важливий аргумент, що підтверджує позицію інтернет магазину італійських сумок - це вибір світових дизайнерів, які в першу чергу рівняються на Італію, і вже тоді, відповідно до продиктованого стилю, шиють свої колекції сумок.

 

Перелік аргументів ми привели. Сподіваємося інтернет магазин італійських сумок підріс у Ваших очах і тепер з усією авторитетністю може оголосити трійку найбільш популярних італійських сумок, які продаються найкраще як в Україні, так і за кордоном.

 

Шкіряна сумка-мішок під рептилії

 

Практичний аксесуар має бути у кожної жінки. Почнемо з форми. Така сумка насамперед відповідає за комфорт у використанні і функціональність. Відсутність зайвого пафосу допомагає розгледіти справжнє призначення сумки як такої.

італійська жіноча сумка

photo 1: Шкіряна сумка-мішок під рептилію


Сумки призначені для того, щоб носити потрібні речі, особливо якщо це шкіряна сумка мішок. А ось якщо ви хочете щоб сумка виконувала прямі обов'язки, та ще й виглядала добре, вибирайте італійську шкіряну сумку!

італійська жіноча сумка

photo 2: Шкіряна сумка-мішок під рептилію - 2

 

Говорячи про цю модель, зверніть увагу - в ній нічого зайвого. Усередині тканинна підкладка, ззовні якісна італійська шкіра прикрашена під рептилію, що додає сумці статусу і робить її надзвичайно дорогою в очах оточуючих!

 

Італійська сумка "Рептилія"


Рептилії 2016 в моді. Вище розповіли про італійську шкіряну суму під крокодила, а зараз розповімо про сумку під змію.

Італійці зазвичай дотримуються класики і використовують природну текстуру або гладку шкіру, на цей раз популярними стають цікаві екзотичні текстури, хоча форми і задум всеодно залишаються консервативно класичним

ЖІНОЧА ІТАЛІЙСЬКА СУМКА

photo 3: ІТАЛІЙСЬКА СУМКА "РЕПТИЛІЯ"


Форма сумки нагадує пенал. У місцях найбільшого контакту сумки з поверхнею (по боках внизу) нашиті шкіряні накладки, щоб сумка не дряпалася. Ручки зроблені у вигляді шкіряних ремінців. На дні знаходяться металеві ніжки, а внутрішня частина обшита міцною підкладкою.

 

Коричнева шкіряна сумка "Emmeka"

 

Італійська жіноча сумка цікавої форми. Вона пошита у формі ромба у благородному коричневому кольорі. Якщо вже почали говорити про сумки з текстурою рептилії, то ця не буде винятком. У цій сумці використана змія. Шкіра м'яка і приємна на дотик.

Італійська жіноча сумка

 photo 4: Коричнева сумка "Emmeka"

 італійська жіноча сумка

photo 5: Коричнева сумка "Emmeka"


Головний висновок із статті: є безліч варіантів жіночих сумок, мільйон стилів і форм, і все ж потрібно вибирати сумку, яка стане відображенням Вашого внутрішнього світу, навіть якщо це суперечить думку відомого інтернет-магазину італійських сумок)).

Магазин італійського сумок "GL"

 

Читайте також:

Шкіряні жіночі сумки. Зима 2015/2016


Жіночі сумки Giada pelle, Vera pelle

 

Інтернет-магазин жіночих сумок про елітні шкіряні сумки