Допоможемо купити сумку в інтернеті за найнижчою ціною!

 

У попередній статті ми почали наводити список найвдаліших місць в інтернеті для покупки сумки. Сьогодні продовжимо розвивати цю тему і список поповниться трійкою магазинів які займають Топ-5 у видачі Google при пошуку інтернет-магазину сумок у Львові.

Ми пояснювали чому варто стежити за онлайн-магазинами. Вже через кілька років пояснювати не буде необхідності, кожен другий буде клієнтом улюбленого онлайн магазину. Пам'ятаєте, ми приводили статистику, що в 2012 році 70% користувачів інтернетом хоча б раз купували там. На хвилиночку, тоді аудиторія користувачів мережі становила приблизно 14000000 чоловік, а це приблизно 30% від населення України. Якщо зазирнути в майбутнє і проаналізувати темпи приросту користувачів, то до 2020 року 80% українців будуть користувачами інтернету, а 15% від цієї кількості будуть постійними клієнтами. Тобто 5000000 українців будуть активно купувати, продавати в інтернет-магазинах.

Завдяки статті Ви зможете найбільш швидко зорієнтуватися в якому інтернет-магазині потрібно купувати сумки, адже наведемо повну характеристику на продавців, розповімо про асортимент, поділимося власним досвідом покупок в інтернеті. Поїхали?

 

№ 3 Інтернет магазин сумок і взуття | ціни Best - це SumkaBest - SymkaBest

 

SumkaBest продає жіночі та чоловічі сумки за лояльними, низькими цінами. Асортимент великий! Сумки, валізи, гаманці, ремені і ще багато чого. Є вільна хвилинка? Впевнено занурюйтесь в покупки, асортимент дозволяє розігнатися. Тепер поговоримо про мінуси магазину. Дизайн відлякує потенційних покупців як говориться з порога. Фотографії не передають зовнішнього вигляду сумок, не впевнений що тут комфортно купувати. Але як то кажуть, почуття смаку у всіх різне. Тепер перейдемо до оцінки.

інтернет-магазин сумок SumkaBest.com.ua

photo 1: інтернет-магазин сумок SumkaBest.com.ua

Оцінка магазину:


Вік магазину: ////// 6

2, 7 роки. Достатній вік магазину, щоб встигнути познайомитися і оцінити якість обслуговування. Чому важливий вік магазину? Протягом 2 років більшість власників інтернет-магазинів остаточно визначаються чи варто їм займатися бізнесом онлайн. Також, солідний вік магазину сумок відсіває шахраїв, які можуть сидіти по той бік екрану.


Асортимент: /////// 7

У магазині багато сумок на різні смаки і потреби. Сумки з натуральної шкіри, штучної, сумки з тканини. Різні функціональні моделі (валізи, дорожні сумки, пляжні і т.д.). Вибрати можна, але існує проблема у відсутності дійсно якісних товарів. Насправді важко оцінити якість сумки, фотографії псують їх зовнішній вигляд. Дійсно сумки якісні не вгадаєш. Клієнтам з середнім рівнем достатку робити тут нічого.

 

Доставка та оплата: ///////// 9

Як в попередніх магазинах. Є безліч варіантів оплати замовлених сумок, і відсутній електронний спосіб розрахунку. Що робити, якщо зручніше розрахуватися карткою? Питання риторичне ...

 

№ 4 . ZAZAmarket.com - зручний інтерн-магазин сумок

 

 

На думку власників магазину ZAZAmarket позиціонує себе як місце, де комфортно і зручно купувати. Зараз перевіримо.

Меню зрозуміле, легко і доступно розказано про способи оплати за сумку, безліч інформаційних вкладок, що робить покупку дійсно зручною. Занепокоєння викликає маленький асортимент сумок.


ZAZAmarket.com - зручний інтерн-магазин сумок

photo 2: ZAZAmarket.com - зручний інтерн-магазин сумок

 

Оцінка магазину:


Вік магазину: ////// 6

Інтернет-магазин сумок існує 2,6 року. Можемо поставити 6 балів.

 

Асортимент: //////// 8

Говорячи про асортимент сумок, їх мало. Левову частину магазину складають візитниці, чохли, рюкзаки.


Доставка та оплата: ////////// 10

Магазин надає можливість оплатити товар всіма можливими способами відомими на даний момент - 10 балів.

 

№ 5 Інтернет-магазин сумок | жіночі, чоловічі, спортивні, дорожні, рюкзаки, валізи, портмоне, гаманці.

 

Багатофункціональний магазин. Зараз подивимося чи це так.

 дійсно багатий різноманітними сумки, вибрати є з чого. Дорогі і дешеві, сумки на плече, саквояжі, т.д.

інтернет-магазин сумок Sumki.ck.ua

photo 3: інтернет-магазин сумок Sumki.ck.ua

Оцінка магазину:


Вік магазину: ////////// 10

Високу оцінку магазин заробив по праву, адже продає сумки вже 7 років. Це заслуговує високої оцінки.

 

Асортимент: /////// // 8

Цікаві сумки на будь-який смак, але не вистачає чогось розкішного або незвичайного.


Доставка та оплата: ///////// 9

Є багато варіантів оплати за товар.

 

Сподіваємося з нашими порадами, буде легко купити сумку, адже тепер Ви знаєте які магазини у Львові надійні.