Топ-5 інтернет-магазинів сумок Львова


Інтернет-магазин сумок - ідеальне місце для покупок! Безліч переваг про які багато жінок не знають, тому продовжують купувати в звичайних магазинах або торгових центрах. На даний момент, інтернет-торгівля просунулася далеко вперед, 70% Українців хоча б 1 раз купували в інтернеті, 15% покупців стали постійними. Якщо оцінити ситуацію в цілому, інтернет-магазини займають 1% від усієї торгівлі в Україні.

Слід врахувати, що в останні роки покупка в інтернеті сумок та одягу набрала значних обертів і увійшли в 5 найпопулярніших товарів для покупки в інтернет-магазинах. Шановні жінки досить боятися! Сумка - аксесуар який купити в інтернеті найлегше. Не потрібно боятися чи підійде сумка за розміром як у випадку з одягом, є безліч фото, докладні описи габаритів і т.д .. Але головна перевага покупок сумок в інтернет-магазинах - ціна яка істотно відрізняється від середньої ринкової. Єдине, залишилося вибрати найнадійніший інтернет-магазин у Вашому місті. Ми пропонуємо Топ-5 видачі найбільш надійних і оптимальних магазинів Львова за версією Google.

Сюди справедливо потрапили магазини, що позиціонують себе як магазин сумок, і головним товаром в їх асортименті виступають жіночі сумки.

 

№ 1 → Інтернет-магазин | жіночих сумок | GENUINE LEATHER®

(http://genuine-leather.com.ua)


П'ятірку відкриває інтернет-магазин сумок "Genuine Leather", заснований в 2012 р Основними напрямками діяльності є продаж шкіряних італійських сумок. Також в асортименті присутні брендові жіночі сумки від всесвітньо відомих брендів DKNY, Tommy Hilfiger, Guess та інші. Основною перевагою магазину є те, що всі сумки в наявності! Ну майже всі). Інтернет-магазин активно співпрацює з українськими виробниками сумок, в каталозі можна зустріти сумки, які шиються спеціально під замовлення. Термін виконання - 14 днів. Підтримуйте вітчизняного виробника!

Також в асортименті присутні сумки нижчих цінових категорій. У розділі "Недорогі" можна знайти сумку в середньому за 500 грн.

Оцінимо магазин за десятибальною шкалою, враховуючи всі фактори, що впливають на зручність покупок в інтернеті.


головна сторінка інтернет-магазину

фото: → Інтернет-магазин | жіночих сумок | GENUINE LEATHER®


Оцінка магазину:


Вік магазину: /////// 7

2 роки 11 місяців - це період, за який магазин вже встиг себе проявити і багато клієнти мали можливість переконатися у зручності та надійності, але є сайти значно солідніші за цим показником.


Асортимент: ///////// 9

Жінки мають з чого вибрати, адже враховані можливості купівельної спроможності більшості клієнтів. Ціни варіюються від дуже низьких до дуже дорогих. Єдиним великим недоліком є маленька кількість товарів, що істотно обмежує вибір.


Доставка та оплата: ///////// 9

Купувати і розраховуватися тут надзвичайно надійно. Зазвичай клієнти розраховуються податковим платежем, що виключає можливість обману. Жінки розраховуються за сумку вже тримаючи товар в руках. Доставка зазвичай відбувається Новою поштою, що дуже зручно. Також можна зробити передоплату на картку ПриватБанку. Єдине що не дозволяє поставити 10 балів, це відсутність можливості розрахуватися за допомогою електронних грошей.

 

№2 Магазин жіночих сумок. Купити жіночу сумку Київ. Фабрика "M-Style"

 

Інтернет-магазин який в основному діяльність проводить в соціальній мережі "VK", але це не заважає йому перебувати на першому місці за цим запитом. Впевнені, заради таких результатів власники пішли на хитрість, але факт залишається фактом. Асортимент яскравий і відразу впадає в очі, цінова політика дуже лояльна, але все ж досить одноманітна. Представлені сумки тільки низької цінової категорії, тому жінкам з грошима тут нічого робити.

 

головна сторінка "M-Style"

фото: Магазин жіночих сумок. Купити жіночу сумку Київ. Фабрика "M-Style"


Оцінка магазину:


Вік магазину: ///// 5

Так як у групі соц. мережі неможливо визначити вік, ми звернулися до сайту інтернет-магазину на який посилається група "M-Style". 1 рік 9 місяців мало щоб закріпитися в пам'яті клієнтів.


Асортимент: ////// 6

Асортимент сумок яскравий і кидається в очі, але низька якість і відповідно ціна відлякує клієнтів, які шукають надійність.


Доставка та оплата: /////////9

Можна розрахуватися як при отриманні на Новій Пошті, так і за передоплатою. Також мінусом є те, що не можна розрахуватися електронними грошима.

 

Продовження в наступній статті.