купити жіночу сумку в інтернет-магазині


Купити сумку в інтернет-магазині на раз, два три!

 

Купити сумку в інтернет магазині може кожна жінка і на даному етапі це не є проблемою, тим більше зараз, інтернет покупки набрали величезну популярність! Починаючи з 2011 р темпи приросту покупок в інтернеті ростуть 20% на рік. Такими величезними темпами розвитку не можуть похвалитися інші галузі економіки і це додає впевненості в надійності цього типу покупок. Тепер в інтернеті купують жіночі сумки на будь-який смак: шкіряні, брендові і т.д. Тільки сумками тут мова не закінчується. В інтернеті жінки можуть купити все!

Через успіх і перспективу інтернет-продажів, ми вирішили відкрити власний магазин, точку інтернет торгівлі, яка б дарувала радість від комфорту і зручності покупок!

 

Історія магазину для жінок


Сьогодні розповімо історію створення інтернет-магазину жіночих сумок "Genuine Leather". Чому жіночі сумки? Звичайно все не просто так: по-перше чому сумки? Це ідеальний товар для продажів в інтернеті. Сумки завжди підійдуть за розміром що не завжди може трапитися з одягом. По-друге: жінки є рушійною силою будь-яких продажів, слабка стать має хронічну залежність від шопінгу!

У 2013 році з'явилася ідея втілилася в реальний інтернет-магазин, але виявилося цього мало. Магазин без людей, асортимент поганий. Потрібно далі робити кроки.

 

Магазин є, грошей немає!


"- Божевільний бізнес!", Подумали ми ... Новенький сайт почав працювати після півроку роботи, постійно допрацьовує і докручевая певні деталі. Кошик погано виглядає, картка товару не вражає. Ну добре, допрацювали на + 5, але людей немає. У 2014 р в інтернет-магазин на пошуки сумок заходило в середньому 30 жінок, і це мало. Провівши роботи по СЕО оптимізації, магазин істотно піднявся у відвідуванні.

Далі наповнили магазин якісними жіночими сумками, які б хотілося купити! Проаналізувавши смаки українських жінок, вирішили, що шкіряні сумки будуть користуватися попитом, ми закуплена першу партію сумок, але не просто сумок, а італійських сумок з натуральної шкіри! Жінки пожвавилися, почали дзвонити, перепитувати про певних моделях, замовляти примірки і дарувати перші результати.

Звичайно, ще досить скромні показники і в плані відвідувачів, а відповідно і в кількості покупок, але ознаки світлого майбутнього є, тому і працюємо! Можливо акулам бізнесу смішно читати ці рядки, але ми пишаємося першими результатами. Тепер всесвітня павутина не розвивається осторонь від нас, інтернет-магазин жіночих сумок робить впевнені кроки в мережевій життя. Тепер будь-яка жінка може зайти в інтернет і написавши в Google "Genuine Leather" відвідати магазин і підібрати сумку. Впевнені, що задовольнимо Ваші смаки!