Виводимо плями на сумках

 

У попередній статті ми докладно розглядали правила догляду за шкіряною сумкою, а

  в цій розберемо суто методи виведення плям. Оскільки існує багато варіантів чистки шкіри ми вибрали найбільш ефективні методи, які перевіряли і впевнені в їх ефективності. Отже, ділимося досвідом з вами, наші дорогі жінки, щоб Ваша сумочка залишалася чистою.

 

Види плям:

 

  1.     1. Вивести жирну або масляну пляму. Необхідно густо засипати порошком із плями на одязі від жирукрейди і так залишити на добу. Слідкуйте, щоб крейда була тільки в зоні плями. Потім струсити крейду і вичистити сумочку щіткою.    
  2. 2. Вивести кулькову ручку. Сліди від ручки усуваються за допомогою липкої стрічки. Її слід наклеїти на пляму, притиснути щільніше і відірвати. Залишки плями можна зачистити ластиком або каменем.   
  3.    3. Вивести фломастер. Плями від фломастера НЕ зчищати! Особливо ацетоном, він зробить ще більшу пряму.

 

Чистка шкіряної сумки


1. Почистити шкіряні вироби можна фланелевою ганчірочкою, злегка змоченою у збитому білку яйця. Результат: сумочка набуває приємний блиск.
2. Робимо розчин з мила, води і нашатирного спирту: змастіть Вашу сумочку цією сумішшю, потім просушіть, протріть ганчірочкою, змоченою касторовою олією, і залиште на кілька годин.
Порада! Протерті білясті місця попередньо підфарбуйте тушшю.
Результат: після такої процедури до сумки повернеться блиск і еластичність.

Щоб пітримувати новий вигляд шкіряної сумочки


1. Для підтримки відмінного зовнішнього вигляду потрібно час від часу змащувати гліцерином або вазеліном або касторовою олією. Коли шкіра вбере жир, протріть шматочком вовняної тканини. Шкіра впитує жир робиться приємною на дотик та блискучою.
2. Щоб уникнути передчасного занепаду шкіряної сумки її періодично слід чистити сумішшю з 3 ч. ложок питної соди, 1 ч. ложки нашатирного спирту і 0,5 л води. 

Протерті місця стануть знову як нові
Потерті і потьмяніли місця на ручках сумки чи по краях рекомендується протерти ганчіркою, просоченою гліцерином, або ж свіжої апельсиновою шкіркою. Результат: повернення нового вигляду шкіри, додає блиску.


Усуваємо запах нової шкіри


Речі з натуральної шкіри мають специфічний запах. Якщо він Вам не подобається, то можна його усунути, посипавши речі на день меленою кавою. Цей спосіб не годиться лише для білої сумки, кава може залишити сліди.

Якщо Ви маєте інші шкіряні вироби, наприклад, шкіряну куртку, то ці поради теж можна використовувати у чистці та догляду за ними. А Ваша сумочка буде мати красивий та новий вигляд завжди.

Надіємось що наші поради допоможуть Вам у вирішенні проблеми бо ці методи є справді дієвими. Просто не потрібно панікувати і бігти в магазин за ще однією новинкою гардеробу, а всього лиш застосувати кілька не хитрих прийомів і ваш улюблений аксесуар знову в строю!

З повагою ваш інтернет-магазин сумок "Genuine Leather"

Читайте також:  

Купити сумку недорого

Як купити якісну сумку

Скільки коштує бути гарною