Клатчі на випускний у тренді!


Інтернет-магазин жіночих сумок вітає дівчат із закінченням навчання. Не легко, але Ви впоралися, тому маєте право на величне святкування. Сьогодні поговоримо про найбільш значущих аксесуарах будь-яких урочистостей: весіль, світських вечірок, випускних. Остання подія переживає бурхливий сезон св'ят в школах, інститутах, коледжах, тема клатчей як ніколи актуальна. По країні в розкішних вечірніх сукнях розгулюють чарівні дівчата. Головною родзинкою в їх розумінні виступають вечірні клатчі, які служать ідеальним довершенням святкового образу. Важливість переоцінити важко. Сьогодні розповімо які клатчі актуальні, користуються найбільшою популярністю. Покажемо кілька модних новинок 2015 які є хітом випускних вечорів.

клатч на випускний

 

Модні тенденції випускних клатчів минулих років

 

В Україні на випускних клатчі з'явилися кілька років тому, в той час як в Європі та Америці панують не перший десяток років. Ми переймаємо модні новинки пізніше за всіх. Колись головною фішкою аксесуара був мінімалізм з використанням тканини. Клатчі банально підбиралися під колір випускної сукні, все інше дрібниці. З часом вони почали знаходити індивідуальні риси і вже виступали як повноцінний окремий аксесуар. Торік найпомітнішими новинками були сміливі шкіряні клатчі з агресивними ручками стилізованими під "style hell" які до речі популярні і зараз. Модель носять в руці, не використовуючи ланцюжок, але вона в комплекті передбачена. Цей варіант пролетів по всіх школах і коледжах США з шаленим успіхом.

 клатч на випускний

Клатч - хіт сезону!


Сьогодні клатчі не просто додаток до певного способу, зараз це окремий повноцінний аксесуар є родзинкою зовнішнього вигляду будь випускниці. Що популярне сьогодні, запитаєте Ви? Головним хітом зараз виступають елегантні клатчі стриманих класичних форм. Зараз популярні камені, що імітують діаманти. За основу береться один тон, який покривається зверху різними каменями. Чим більше тим краще. Ще важливо, щоб каміння виблискували максимально яскраво. Це зробить Вас помітною. Ремінці відійшли в минуле, і сьогодні в тренді ланцюжка благородних кольорів. Моделі будуть універсальними при будь-якій події і випускним не обійдеться.

клатч на випускний

Ми показали найбільш актуальні варіанти, які заполонили всі випускні Європи та Америки, а Вам залишилося замовити і насолоджуватися своєю феєричною персоною. А також готовтесь ловити заздрісні погляди подруг і знайомих. Ще раз вітаємо і бажаємо провести випускний стильно і модно, адже він буває тільки раз у житті!