Новинки жіночих сумок 2015.


Доброго дня, шановні наші жінки. Раді вітати Вас у блозі інтернет магазину сумок Genuine Leather. Сьогодні особлива подія, адже будемо представляти новинки сумок жіночої колекцію “GL весна-2015”. Хтось з Вас може сказати, що для представлення новинок уже запізно, але якщо врахувати, що у нас будуть відбуватись подвійні покази колекцій відповідно до пори року, то все добре.


Чим саме характеризуватиметься наша колекція?


Цього разу нас вперто не хотіла відпускати зима, оскільки ще навіть 20 квітня падав сніг, тому асортимент сумок зберіг за собою шлейф зимового стилю та темно-шоколадних тонів, а ще, як і завжди в принципі, дуже багато шкіряних моделей. Це те, чим власне і славиться наш магазин.


Загалом все більш стримане і класичне, можливо десь з нотками діловитості. Форми чіткі, а деталі фурнітури витончені та зрозумілі. Якщо дивитись правді у вічі, ми всього лиш слідуємо модним трендам сучасності. Ви напевне знаєте, що зараз кожен топовий бренд у світі веде боротьбу з часом і намагається створити образ ідеального клієнта який не має віку. Власне цього хочуть і самі покупці. Не надто молоді, бо втрачається елемент статусності та досвідченості. Так-так, тинейджерів зараз оминають увагою. Також клієнт не повинен бути надто старим, оскільки в такому випадку усі колекції мали б бути дуже консервативні. Простіше кажучи це жінка 25-45 років, яка впевнена в собі, сексуальна та цілеспрямована. Наші українські жінки також б з задоволенням зупинили біг часу, але на жаль це не можливо.


Саме тому ми рівняючись на метрів світу моди, також намагаємось дотримуватись цих тенденцій.

Отож, приймайте перших 5 моделей, що увійшли до новинок весни 2015.

 

Шкіряна копія сумки Chanel від Genuine Leather

шкіряна копія сумки

Тут зовсім не потрібно слів, вона сама розкаже про себе. Неперевершена якість обробки шкіри зробила своє діло. Лицева частина виробу дуже приємна на дотик і звичайно,як бачите, тішить око. Ручки також свого роду є родзинкою, оскільки виготовленні по останніх тенденціях моди. Якщо говорити відверто, то важко виділити якісь окремі частини аксесуару важко,оскільки вона загалом виглядає дуже збалансовано та повноцінно. Купити сумку можна ТУТ.

 

 

Модель 2015 року з саф’янової шкіри

жіноча сумка з сафянової шкіри

 

Внаслідок специфічної обробки, шкіра виглядає дуже по-аристократичному. Стримані дизайнерські лінії та акцент на ручках створює образ французької ділової моделі. Детальніше про сумку ТУТ.


Чисто італійська повсякденна модель.

жіноча італійська сумка з шкіри

 

Так, саме італійські жіночі сумки виконують зазвичай у стриманих класичних тонах, а останнім часом надають їм форми невеличкої валізи. Власне, як і ця модель, що привертає увагу до себе лише чіткими лініями та маленькою півкулею посередині. Вартість такої моделі близько 71 євро. Тут ще декілька фотографії цього аксесуару.

 

Англійська класика минулого століття, а сьогодні новинка 2015.

англійська жіноча сумка з шкіри

 

Ум, цей насичено шоколадний колір робить виріб дуже апетитним та стильним. Шви додають впевненості що вона якісна та довговічна, а форма надає їй обрисів класичної англійської моделі початку 20-го століття. Сумку купують ось ТУТ.

 

Шкіряна італійська сумка 2015 р, з довгими ручками. 

італійська сумка з довгими ручками

 

Ми детально відслідковуємо кожну модну тенденцію, тому ця модель попала до нас саме по таких критеріях. Сьогодні вона актуальна як ніколи, зроблена у кольорах які більш притаманні таким виробникам, наприклад як Prada. Ручки також відповідають стильному сьогоденню. Але її приємніше носити в руці, хоча довжина ручок також дає можливість носити її на плечі. Купити сумку або детальніше придивитись до неї, можна на цій сторінці.

 

Надіємось що вам сподобались новинки нашого інтернет магазину. Тепер справа залишилась за малим, підібрати для себе найкращий варіант і ще на сезон залишитись стильною та модною.

З повагою інтернет магазин сумок Genuine Leather.

Читайте також:

Як вибрати колір сумки?

Чи варто купувати брендові сумки?

Новинки від Hermes Birkin 2015.