Нові розкішні бренди - скарб для фальшивомонетників

Не так давно, вираз "копії сумок" відразу наводив на думку про репродукції з матеріалів не дуже високої якості найбільш продаваних розкішних моделей, таких як Louis Vuitton, Gucci і Fendi, чи Prada.

копія брендової сумки

фото 1: копія сумки Прада (Prada)


Контрфактні моделі з трохи спотвореним логотипом на передньому плані, паскудного зовнішнього облицювання і дійсно дешевою внутрішньої підкладкою, були бідою і візитною карткою фальсіфікованих шкіряних аксесуарів.

Уздовж вулиць великих міст Італії, особливо в літній сезон, було не рідкістю, зустріти вуличних продавців, які дешево і активно пропонують багатьом перехожим туристам останню модель фірмових модних сумок.

Процвітаючий чорний ринок, задовольняє багатьох любителів розкішного дизайну, які не можуть дозволити собі покупку через великої кількості нулів в ціннику.

Сьогодні, однак, ринок знову змінюється, і увага виробників і торговців підробної промисловості зміщується в сторону не таких гучних імен дизайнерів сумок, орієнтуючись на якийсь мейнстрім чи нових талантів в світі моди.

Не рідкість знайти в барахолках підроблені відомі моделі сумок, підписані Майкл Корс (Michael Kors), або Tory Burch.

 

То, що криза також вдарив по чорному ринку неправдивих авторських прав?

За даними аналізу, проведеного журналом WWD прямо на вулицях Нью-Йорка, видно стадії щодо контрфактной продукції, введені в дію місцевими органами влади у співпраці з провідними люксовими брендами ряд законів, які поклали на лопатки чимало фальшивомонетників, які хотіли розширити свій вплив, знижуючи ціни пропонованих продуктів.

 копія брендової сумки

фото 2: копія сумки Шанель (Chanel)


Однак, виникає питання: якщо нові люксові бренди пропонують оригінальні сумки за доступними цінами, пропонуючи знижки і акції протягом періоду продажів, то, можливо, краще, заощадити на інших речах, і насолоджуватися справжньою престижною сумкою, добре зробленою та довговічною?

 

Любите сумки? Приєднуйтесь до нашої групи

Перейди за посиланням в соц.сетях: Facebook або Вконтакте, долучіться до нашої групи і отримаєте найкращі відгуки про сумки, ексклюзивні знижки і корисну інформацію про аксесуари.