замочок жіночої сумки

Де купити недорогу сумку?


І знову привіт! Надіюсь попередня стаття не розбила Ваших надій потрапити у світ стильного зовнішнього вигляду. Минулого разу ми детально підрахували скільки ж все таки потрібно грошей, щоб бути красивою. Отож, ми нарахували приблизно 9000 грн. на повний “боєкомплект”.  Для когось це цілком буденна і адекватна сума, а для когось не зовсім підйомний тягар.

Висновок статті такий, що для заможних і забезпечених абсолютно нема жодних проблем, щоб виглядати гарно. Є багато магазинів та безліч речей з яких можна щось вибрати, головне мати хороший смак. Для інших слоїв населення виникає проблема, оскільки хороша річ на дорозі не валяється а гарно виглядати хочеться!


Брендові речі майже задарма? Легко!


У цій статті ми вирішимо Вашу проблему. В основному, будемо говорити про жіночі сумки, оскільки наш інтернет – магазин спеціалізується саме на них, але будемо наводити такі факти які стосуються всього одягу загалом. Тобто, щоб Ви тільки не хотіли купити, ця інформація знадобиться обов’язково.

Кожна жінка мріє виглядати гарно і кожна розуміє, що одним з основних факторів створення стильного образу це сумка. Ми заздрісно дивимось на зірок шоу-бізнесу, політиків, підприємців і подумки приміряємо на себе їхній стиль життя, гардероб, сумки і звичайно розуміємо, що ми на жаль прості смертні і нам багато що недоступно. Змушений Вас втішити! Доступно, але Ви ж знаєте, що за все потрібно платити.

Так, можливо ми не в змозі вже зараз піти на шопінг у якийсь бутік чи брендовий магазин, але значно зекономити і отримати хорошу річ на 50% або навіть 70% дешевше нам під силу!

Сьогодні ми розкажемо Вам про альтернативні джерела, де можна купити жіночу сумку, зекономити але залишитись задоволеною якістю. Багато варіантів Ви вже чули і знаєте але можливо просто забули або вважаєте, що не такий вже хороший спосіб покупки, але ми переконаємо Вас в протилежному.


Інтернет-магазин сумок нас врятує.


Жіноча сумка в інтернеті – це ідеальний варіант товару для покупця. Можливо хтось скептично ставиться до покупок в такого роду магазинах але запевняю Вас це не про сумки! Коли купуєш одяг, так це ризик оскільки ніколи не будеш впевнений до кінця чи підійде тобі наприклад розмір, чи буде лежати річ на тобі так само ідеально як на манекені, одним слово безліч запитань. З сумкою все просто, оскільки зазвичай інтернет-магазини дають розгорнутий опис своїх товарів, вказують розмір сумки, матеріал, текстуру а інколи навіть виставляють відео. А найголовніше, це те що ціни тут можуть коливатись шалено в порівнянні з офлайновими магазинами.


Ще кілька років назад ціни відрізнялись разюче на користь магазину в інтернеті, але тепер поступово з розвитком всесвітньої павутини, коли інтернет-магазини набрали шаленої популярності, власники такого бізнесу все більше почувають себе повноцінним гравцем на ринку, тому не соромляться піднімати ціни. Хоча і при такій ситуації, ціни тут на сумки для жінок зазвичай на 10%-30% нижчі ніж у звичайних магазинах. Також в багатьох магазинах існує гарантія повернення товару якщо раптом товар не підійшов.


А може є гарні сумки на секонд-хендах ?


Це ще одне місце де ви зможете купити фірмову річ за 5 % від її вартості, при тому що стан буде на досить хорошому рівні. І відключіть одразу свій скептицизм. Донедавна я сам терпіти не міг таких магазинів і називав їхній товар “одягом мертвих” (хай живе чорний гумор), але тепер побачив що все зовсім не так. Обов’язково треба йти в магазини з оціненим товаром, бо саме туди потрапляють найкращі речі. Весь непотріб попадає в магазини де торгують одягом на вагу.

Якщо говорити про сумки, то на жаль, не можу сказати що там трапляється щось хороше. Так можуть бути фірмові сумки відомих брендів, але вони зазвичай в дуже поганому стані.

 

Хай живуть Спільні покупки!

 

 Ще один варіант за дешево виглядати дорого. Практика надзвичайно поширена в Україні. Отож, в чому суть?

Всі знають що хороші речі коштують дорого тому єдиний варіант здешевити їх це купити оптом. Тобто, щоб отримати річ дешево потрібно купити цих речей цілий “вагон”. Але де ж взяти стільки грошей, та й навіщо мені стільки речей?


Вихід з цієї ситуації є! Потрібно знайти “вагон” жінок, які хочуть купити по одній сумці чи якійсь речі. В інтернеті є безліч груп, форумів які групуються по інтересах купівлі того чи іншого товару. Достатньо в пошуку просто написати “Спільні покупки” і ви обов’язково знайдете таких людей. Таким самим чином купують і в закордонних інтернет-магазинах щоб якомога менше платити за доставку а також отримувати знижки, на які закордонні магазини значно щедріші. Таким чином, купуючи гуртом можна зекономити навіть до 50% відсотків, якщо партія велика!


Отож ми перечислили кілька методів які є найбільш економні та зручні, тому думайте і обирайте найбільш комфортний для Вас і звичайно безкінечно тренуйте в собі відчуття прекрасного та розуміння стилю, щоб знати що Вам потрібно, оскільки дорога річ не завжди стильна і модна або навпаки – дешева річ також може бути стильною та актуальною. Вдалих покупок!

З повагою, інтернет-магазин сумок Genuine Leather!

Також читайте:

5 експрес порад для купівлі шкіряних сумок 

Як купити якісну сумку

Правила вибору ідеальної сумки