шкіряна сумка з квітами

Літні сумки 2015 року


Доброго дня шановні поціновувачі жіночих сумок. Сьогодні наш блог хоче нагадати - на вулиці вже літо! Більше того, Нарешті відійшли дощі и холодна погода, тому сміливо готуємось до літніх походеньок, вечірок, весіль, днів народження и просто веселих днів Які мають бути з бездоганним зовнішнім виглядом, у якому значну роль будуть грати сумки.

А Ви Вже Готові до гарячого сезону? Ми не залишимо Вас в біді. Отож, що найважливіше в літньому образі? Звичайний легкий та яскравий стиль. Якщо це одяг, то звичайна Ви одінете жіночні повітряні плаття, в яких буде легко залишатись стильною і впевненою у собі при будь-якій спеці. На ніжках будуть максимально відкриті Сандалі чи босоніжки на високих підборах. Для ідеального вигляд бракує лише жіночої сумки, про що ми і розкажемо оскільки у нас інтернет-магазин саме цих аксесуарів. 


Які сумки були Популярні Минулого року?


Сезон 2014 запам'ятався усім шалений стрибки у оригінальність и звичайно відхід від шаблонних канонів моди. Головним трендом тоді були сумки жіночних кислотних кольорів. При тому, що чим колір був яскравішій тим жінка вважалась моднішою. Доходило до абсурду, оскільки жінки, котрі малі не надто хороший смак купували собі розмальовані клоунські сумки. У всьому має буті міра. Крім кольору також важлива форма і головне, дизайнерська лінія и задумка, яка власне и вирішує яке забарвлення повинне бути у аксесуарів, та на скільки насичене воно.

Всі пам'ятають хіт минулого року від Furla. Італійські сумки наробили переполоху в світі моди. Вся лінія цього бренду була виготовлена з прозорого силікону і забарвлення в трендові кислотні кольори. Дизайнерський рішення було призначене тільки для впевнених у собі жінкам, адже власниці таких сумок виставляли на показ всі Наповнення аксесуари.


Які сумки Популярні зараз?


Останнім годиною, через Бурхливий розвиток світу моди тренди міняються буквально кожен місяць. Раніше модна новинка могла бути популярна кілька років. Те, що було популярне минулого року, сьогодні пережиток сучасності. Одна тенденція в сумках 2015 року збереглась. Досі актуальні яскраві кольори, хоча тепер основною фішкою є натуральність та справжність. Найвідоміші дизайнери шиють вироби з натуральних матеріалів, таких як шкіра, тканина, льон, очерет, а забарвлення обов'язково прикрашається великими яскрава квітами. І чим квітка більша, тім краще. Взуття оздоблюють солом'яною підошвою, а головний елементами в сумках виступають дерев'яні або бамбукові вставки. Ми також підготували для Вас кілька новинок, які допоможуть освіжити гардероб і звичайно свій внутрішній світ, адже ми знаємо що як жінка виглядає, так вона себе і почуває. В асортименті представлено кілька моделей, забарвлених в яскраві тони, також кілька оздоблення квітами, тому чекаємо на Вас і впевнені, що зможемо здивувати будь-який вибагливий смак. З повагою інтернет-магазин сумок "Genuine Leather"