Скільки грошей потрібно для відкриття магазину?


Отож, пишемо другу статтю на дану тему. Перша частина ось тут.  

Все залежить від того який сегмент жіночих аксесуарів ви будете продавати – дорогі елітні чи дешеві практичні. Якщо обрати золоту середину наповнивши асортимент різноманітними видами і тих, і інших, то всередньому можна вкластись у 100 000 тис.грн-120 000 тис.грн. Ви отримаєте такий собі невеличкий міні бутік . Для відкриття інтернет-магазину потрібна приблизно така ж сума. Левову частку цих коштів (мінімум 50%) доведеться віддати для закупівлі асортименту товарів котрі ви будете реалізовувати.


Який сегмент сумок обрати?  


магазин кожаных сумокТут уже дивіться на свої смаки та пріоритети. Дешеві сумки продаються часто але приносять менший прибуток, але для відкриття такої торгової точки потрібно менше коштів .

Дорогі сумки продаються рідше але середня маржа тут вища (потрібно більше коштів як для оздоблення магазину так і для закупівлі товару). Натомість, дорогий сегмент краще витримує кризу, оскільки заможні люди не так емоційно реагують на зміну цін. Також, велике значення мають масштаби магазину. Який би ви не обрали сегмент аксесуарів, якщо магазин величезний, а ще й стоїть у хорошому місці – продажі будуть суттєві.


Які проблеми мене можуть чекати, коли я відкрию магазин з сумками?


Головне завдання кожного магазину, це потік відвідувачів а також якісне перетворення цього потоку у ваших клієнтів, а ще краще у постійних клієнтів. Здавалося б, є магазин, є непоганий товар а клієнтів нема (власне, як і прибутків). В чому ж справа? В цьому і криється основна проблема.

Обов’язково, і це має бути Вашим основним завданням, обирайте місце для магазину на прохідних, оживлених вулицях, де постійно ходять люди! Якщо ж ви вирішите зекономити, обравши приміщення подалі від таких вулиць, то в майбутньому, левова частка Ваших заробітків буде йти на рекламу свого магазину, щоб направляти клієнтів саме у Ваш магазин. Пам’ятайте, що скупий платить двічі!


Так, обравши приіщення під магазин з дорогою орендою але у хорошому місці, Ви суттєво більше будете платити в плані оренди, але значно швидше заробите свій перший мільйон. Але звичайно не слід впадати в крайнощі, все десять раз перерахуйте перед тим як зробити свй вибір.

Всі інші нюанси, наприклад такі як контролюючі органи, чи набір та керування персоналом, або постачальники – це все можна вирішувати безпосередньо в процесі роботи магазину, відшліфовуючи кожну ланку до ідеалу. Тому я не ставлю ці проблеми на перше місце по пріоритетності, оскільки для вирішення таких проблем потрібен час та аналіз проведеної роботи. Натомість така проблема як погане розташування магазину, може стати тим айсбергом, який потопить Ваш магазин-корабель, одразу, поки той ще не почав своє плавання.


Скільки ж я зароблю на свому магазині?


Всередньому, магазин (звичайно, взалежності від розташування, масштабів, типу продукції) Ви може заробляти від 1000 грн. до 30 000 грн. в день. Такі цифри досить реальні (на 2015 рік), просто головне почати і стабільно, кожен день рухатись до свої мети. Надіюсь що наші поради Вам стали цікаві та корисні . В майбутньому ми більше детально опишемо кожен етап відкриття магазину з детальним переліком проблем та витрат. Слідкуйте за нашим блогом!

З повагою, інтернет магазин сумок Genuine Leather

Читайте також:

Як жінці стати фінансово незалежною

Чи варто купувати брендові сумки

Чому жінки переплачують за сумки