Мессенджер - ідеальна сумка на плече!


Слово крутиться в словниковому запасі жіночої частини людства, але на жаль мало хто насправді розуміє значення назви. Включаємо мінімальні знання англійської і розуміємо, що месенджер дослівно перекладається як "сумка для повідомлень" або сумка для листоноші. Для цього роду діяльності була створена сумка з таким модним сьогодні назвою. Зручна, міцна, не має непотрібних деталей, створена виключно для виконання прямих робочих обов'язків. Працівники пошти часто їздили на велосипедах, або ходили на далекі відстані, модель повинна бути зручною.


Сучасні месенджери


Більшість сумок тих часів виглядали як мішок, ідеально повторював контури тіла і лягав на спину працівника. Форми повторив сучасний бренд Guess, який пошив знамениту сумку месенджер Telos Hobos для активних жінок.

Guess Telos Hobos
Власне такий варіант використовують часто у сфері дрібної доставки - кур'єри. Guess має в асортименті більше класичну модель для чарівних ділових жінок.

Брендова сумка Guess
Брендова сумка Guess месенджер на плече, виконана у благородній чорному кольорі і чарівною текстурою у формі винограду. Досить містка і зручна, але не втратила жіночої елегантності.


Класичні месенджери


Якщо вдуматися в суть роботи листоноші, то розуміємо, що зазвичай вони носили тверді моделі з чіткими формами, адже всередині були листи, були зобов'язані зберігати гарний вигляд і не м'ятися. Такі моделі стали популярними в 30-хх минулого сторіччя. Як ця сумка на плече "Borton":

Сумка на плече "Borton"

 

Головне відділення, тверді кути тримають форму - ідеальний варіант для такої роботи.


Месенджери в етнічному стилі


А все починалося насправді сумок на плече, які зручно брати в дорогу і використовувати в щоденних справах. Перед Вами месенджер часів американських ковбоїв, про що говорить яскравий дизайн і використана практично необроблена натуральна шкіра.


ковбойський мессенджер
Суть етнічного стилю зрозуміла. М'який корпус і звичайний ремінець для зручного використання.
Роблять такі сучасні месенджери, як сумка на плече "NaZub" але в менших габаритах.

сумка на плече "NaZub"

Як не крути, а месенджер, це по суті сумка на плече. Який би варіант ви не вибрали і як би він не називався, головне щоб Вам було зручно з ним.
З повагою, інтернет-магазин жіночих сумок "Genuine Leather"