Елітні українські шкіряні сумки Moreca

 

Могли Ви подумати що в Україні з'явиться бренд сумок яким захочеться пишатися? Момент настав. Ви напевно дивуєтесь, що не чули такої назви, чому цей бренд може називатися гордістю України. Давайте розберемося.

Інтернет-магазин сумок "GL" розпочинає серію статей про дійсно якісних українських виробників шкіряних виробів, що створюють модне лице країни.

 

шкіряна сумка україна

Фото 1 : шкіряна сумка-наплічник Moreca

 

Народження першої жіночої сумки

 

Все почалося з великої мрії двох братів Олега та Антона Думи зробити щось дійсно значиме для України. Народилися в родині авіаторів. Згодом любов до неба стала визначальною в їх житті, адже саме авіація надихає їх до нових звершень і сьогодні. Авіація - обличчя українського бренду преміум класу. Після декількох невдалих проектів не пов'язаних зі створенням шкіргалантереї, по теорії статистики спроб брати нарешті натрапили на дійсно своє призначення в житті. З під їх рук почали з'являтися шкіряні сумки, рюкзаки, дорожні сумки, які отримали визнання у цінителів шкіряних сумок та аксесуарів.

 шкіряний рюкзак україна

Фото 2: шкіряний коричневий рюкзак

  

Ціни аксесуарів досить високі. На дорожні сумки вартість може досягати і 2000 доларів. Звичайно, дорого, Але оцінивши якість використаних матеріалів та рівень майстерності працівників високого рівня, то ціна поступово повертається в рамки адекватності.

Слід зазначити, що шиють сумки в основному в Італії, Швейцарії, також до окремих проектів залучають першокласних майстрів найвищого міжнародного рівня.

 

шкіряна дорожня сумка україна

Фото 3: шкіряна дорожня крафтова сумка

  

Що далі?

 

Бренд Moreca не прагне стати масовим, хоча давно міг це дозволити. Аксесуари продають в основному в вузьких колах заможних цінителів мейнстріму. Основним каналом продажів є продаж через інтернет і офлайн бутик, який знаходиться в одному з терміналів аеропорту Жуляни в Києві.


сумка з телячої шкіри україна

Фото 4: сумка з телячої шкіри Tote

 

Найбільше в цій історії, мене як патріота радує те, що є ще в Україні люди, які не женуться за міжнародною славою і чужими грошима, а просто сумлінно працюють на благо і користь батьківщини. Сподіваємося хлопці, у Вас все буде добре.