Сумка з натуральної шкіри – це принципово!

 

Вітаю Вас, дорогі потенційні покупці жіночих сумок. Сьогодні Ви стоїте перед вибором і в пошуках аксесуару, котрий буде супроводжувати з дня в день як мінімум 1 сезон, якщо пощастить то і всі 3 сезони (чудеса трапляються!). На скільки я розумію це не чергова непримітна покупка, а пряме фінансове вливання у зовнішній вигляд чи імідж, яке обійдеться в кругленьку суму. Можливо це чергова підтримка іміджу, і вартість сумки в 2000 грн. не є чимось дивним, а можливо кілька зарплат відкладених на такий простий і водночас важливий крок – хоч на сезон стати еталоном стилю!

Звідки я знаю про це? Все дуже просто. Жінка котра хоче купити сумку на кожен день, не губиться в роздумах, який варіант аксесуару найкращий, не шукає в інтернеті статті про надійність, міцність і т.д. Вона просто обирає вільний день, приходить в модний бутік чи місцевий ринок (по-суті це не так важливо), і просто купує те, що підказує їй серце. Хоча хто знає, можливо Ви надзвичайно раціональна логічно думаюча жінка, котра не привикла викидати гроші на вітер.

Як би там не було, але точно відомо одне – потрібна інформація про те, з якого матеріалу сумка прослужить найдовше, буде зберігати презентабельний вигляд, а також які сумки зараз актуальні. Ми цю інформацію зараз надамо. Розкажемо вам про ТОП-3 найбільш популярних матеріалів які славляться своєю міцністю.

У суспільстві побутує думка, якщо хочеш довговічну і круту сумку, шукай її в галантереї. Ми вже розвіювали міф про сумки з натуральної шкіри. Сьогодні приведемо приклад про те, які ще сумки можуть носитися довго і надійно.

Що ж стосується шкіряних сумок, то тут любі жінки потрібно просто адекватно оцінювати кожен виріб. Дійсно, правдою є те що шкіряні сумки носяться довго і безперечно є надійними, але зараз проблема в тому, що безліч виробників застосовують різні технології аби здешевити виробничий процес. На бірках, звичайно, пишуть “100% шкіра”, але на жаль знати з чого насправді пошитий той чи інший виріб, ми не можемо. Дефекти ненатуральної сировини починають проявлятись вже під час носіння сумки. Отож, переходимо конкретно до прикладів сумок з якісних матеріалів.   

 

Перше місце:  сумка з суцільного шматка шкіри в національних мотивах.

сумка з суцільного шматка шкіри

Класична сумка, якою користувались наші діди. Головним плюсом та очевидною перевагою такої сумки є те, що вона пошита з суцільного шматка шкіри. Нема додаткових підкладок, які зазвичай ховають недоліки, матеріал як на долоні – видно усю текстуру та надійність шкіри. Така сумка прослужить не один рік! Зазвичай така модель шиється з бичачої шкіри, котра славиться надійністю. А ще одним плюсом є те, що національні мотиви зараз в моді і є досить актуальними!

 

Друге місце:  сумка з пресованої шкіри?Що це взагалі таке?

 жіноча сумка з пресованої шкіри

Пресована шкіра для багатьох синонім штучної шкіри, дермантину і так далі, а тому не дуже й то серйозно ставляться до покупок аксесуарів саме з цього матеріалу. Трошки інформації:

Пресована шкіра – це міцний та стійкий до пошкоджень матеріал, який створюють шляхом склеювання між собою великої кількості різного роду шматків шкіри. Грубо кажучи, це матеріал створений з шкіряних відходів. Вартість сумок з пресованої шкіри значно нижча ніж з цільних шматків шкіри. Міцність також трохи нижча, але все ж на високому рівні. Тому порада, якщо не вистачає грошей на аксесуар з натуральної шкіри, сміливо купуйте з пресованої, не пошкодуєте!

 

Третє місце: Грін Піс мене полюбить – у мене сумка з поліуретану!

поліуретанова сумка

Геніальна сумка з штучної шкіри заполонила усі всесвітньо відомі бренди! Усі від Guess до DKNY користуються цією формулою. Сумки з поліуретану міцні, стійкі до морозу і фізичних пошкоджень, а ще за ними не потрібний ретельний догляд і вони дуже схожі на натуральну шкіру! Вартість таких сумок залежить від бренду, адже ті ж самі Guess можуть коштувати від 2000 грн. , а на місцевому ринку невідомі виробники продають від 200 грн. Вартість також відображає якість, тому подумайте чи варто економити.