жінка з брендовою сумкою на плечі


Новини для клієнтів інтернет-магазину сумок“GL™”

 

Доброго дня шановні жінки. Хочемо поділитись з Вами приємною новиною! Наш Інтернет-магазин розширює свою діяльність і вже зараз ви можете побачити перші результати на сторінках нашого сайту.

 

Стаємо до світу ближчі!


Справа в тому що від тепер ми продаємо брендові сумки котрі на пряму привозимо з США. Вже скоро на віртуальних поличках нашого магазину ви побачите такі відомі на весь світ бренди як Kors, Furla, DKNY. Зокрема, вже зараз є можливість придбати сумки від яскравого представника американського світу моди, бренду GUESS.

 

Перша пташка – сумки GUESS

Саме з цього бренду розпочалось розширення діяльності. Сумки Guess завжди виділялись своєю практичністю та близькістю “до народу”. Також жінки України досить лояльні до цього виробника.

Та це лише перший крок. Вже зовсім скоро у Вас буде можливість доторкнутись до світової моди у прямому сенсі слова!

 

А яка буде вартість цих сумок?

Ціна сумок – це ще один приємний сюрприз для Вас, адже саме у нас ви зможете купити такі сумки за незрівнянно нижчими цінами. В середньому, різниця коливається від 20% до 50 %. У гривневому еквіваленті наші ціни будуть нижчі на 1000 грн. - 3000 грн..

 

Скільки триватиме доставка?   

Поки що доставка залишається єдиним мінусом у  цій всій історії, оскільки триватиме в середньому 10 – 20 днів, але я думаю очікування варте того, адже наш магазин дарує 5 приємних переваг:

  1. безкоштовна доставка з США;
  2. безкоштовна доставка по Україні;
  3. передоплата всього 10% від вартості сумки;
  4. ціни нижчі ніж в магазинах України на 20% - 50%.;
  5. Ви оплачуєте лише після отримання сумки.

 

Таких умов Вам не запропонує жоден магазин України! Просто зайдіть в наш магазин (розділ “БРЕНДОВІ”) та обирайте для себе найкращі сумочки світу в кілька кліків.

Чекаємо в гості і впевнені що зможемо здивувати як сумками так і сервісом.