кожаная сумка коричневого цвета


Ми вже присвячували цій темі статтю ссилка, де розповідали про типи характеру жінок за такими ознаками сумки як розмір, колір, матеріал та що всередині сумки. А у цій статті наш інтернет-магазин шкіряних сумок  детальніше розгляне поведінку жінки з сумочкою, адже вона теж відкриває певні секрети.


Жінки тримає сумочку за ручку (рука опущена)


Так носять сумки пунктуальні жінки, які усе та усюди встигають, розсудливі та помірні у своїх діях, зазвичай благополучні та заможні.


Рука протягну через ручку сумки


Тут є різна варіанти як і де тримається рука, розглянемо їх:

- лікоть притиснутий до талії

– приємні та привітні жінки, які дуже полюбляють приймати гостей та з любов’ю виконують всю роботу по дому та господарству. Усюди слідкують за порядком і нетерплять хаосу. Мають почуття власної гідності та люблять, щоб цінували їхню роботу. В очах інших хоче виглядати ідеальною, тому слідкують за собою та своїм зовнішнім виглядом.

- Рука піднята до плеча (до ручки сумки)

– сміливі жінки, які не звикли жалітись на життя та шукати легкі шляхи. Наполеглеві та енергійні, мають багато друзів і бояться їх втратити та залишитись самотніми. 
Тримати сумку за кут - так носять сумки самовпевнені жінки, їхня думка понад усе правильна, на думки інших не звертають уваги. Також притаманно залишати сумочку, де попало.


Сумка через плече

Брендовая женская кожаная сумка Guess


Перший варіант, коли рука малорухома, то це звідчить, що власниця сумочки є дуже сором'язлива та невпевнена у собі, потребує підтримки та уваги. Другий варіант, коли рука рухлива, це свідчить про щасливу жінку у всіх сенсах. Вона задоволена собою та усіма оточуючими людьми та і загалом задоволена життям. Прагне привертати увагу інших та воліє компліментів у свою сторону, вони для неї важливі.


Сумка під пахвою


Це ознака замкнутої та непростої власниці. Хоча у цій жінці ховається самостійність, стійкість, витривалість та серйозність.

Усі дані є досліджені та доведені психологами з Іспанії. Отже, можете експериментувати і сміливо використовувати свої знання, щоб перевіряти особливості характеру своїх рідних та друзів.

З повагою, інтернет-магазин шкіряних сумок Genuine Leather.

Читайте також:

Що у жіночій сумці?

Як вибрати колір сумки?

Сумочка ознака характеру жінки