коричнева шкіряна сумка Hermes

 

Новинка Hermes 2015 року


Сьогодні наш інтернет-магазин розкаже про новинку та авантюру знаного всім бренду, який продовжує експериментувати у світі шкіряних сумок, а найголовніше не боїться робити це, оскільки репутація настільки сильно випередила його, що він може собі це дозволити.

Є кілька святинь в дизайні сумок, але серед них особливе місце займає Hermes Birkin. Коли Гермес відчуває в собі приплив творчості, бренд в цілому характеризується такими моделями як Келлі, але наш бренд йде на хитрість і створює нові версії, додаючи кілька деталей, які прикрашають та змінюють загальний образ сумки.


Така тактика діє тому що тиражі аксесуарів продовжують рости. Є сумки набагато менших тиражів в стилі Біркін, але вони не менш культові і сьогодні практично більшість покупців асоціює бренд з цією моделлю. Зараз з’явився ще один варіант, який поповнює список: урізана Hermes Birkin з шерстю. Так, Ви не помилились! Нас дуже сильно здивували, оскільки це надзвичайно авантюрний вчинок.


Директор Hermes по дизайну Couli Jobert вирішив піти на своєрідну авантюру свідомо, але вже згодом компанія зрозуміла, що не варто так кардинально відступати від своєї концепції.

Найближчим часом Біркін повертається до своїх витоків і випускає нову модель в основу якої покладені класичні контури та стриманий вигляд. Також серйозною зміною буде втрата замка і ключа. Також будуть згладжені краї та приховають шви, а також буде видалено внутрішнє облицювання.


Це все йдеться про конкретну нову модель Minimalist-Sellier-40 яка буде випущена на початку 2015 року. ЇЇ фото ми можете побачити внизу статті. В результаті модель збільшить свої габарити до 40см, сумка буде поставлятись тільки в чорному кольорі і лише з волової шкіри. Фурнітура виготовлятиметься з паладію а вартість становитиме приблизно $ 14900.


чорна сумка Hermes Birkin


Зовнішній вигляд цієї моделі є досконалим, хоча інтерес до сумки Hermes, здавалося б, нескінченний. Мінімалізм зараз дуже в моді, тим більше для сумок на кожен день, але будь-який бренд, навіть такий відомий як Гермес, ризикує стати не актуальною, оскільки сучасній моді притаманні такі тенденції як припливи і відпливи модного віяння.


Відхилення Біркін від своєї політики моди, не лише просто дає своїм шанувальникам щось нове, але також нагадує своїм прихильникам, що Гермес залишається успішним, впізнаваним у всьому світі, тому що побудований на фундаменті виняткового дизайну та високоякісних матеріалів. Сумки більшість марок не змогли б так відверто йти на авантюру та експерименти, роздягнувшись до кісток перед своїми шанувальниками, але магія Біркін переконає будь-кого.


У нашому магазині представлено кілька якісних копій цього славетного бренду, що здивує Вас прекрасним виконанням та доступною ціною.

З повагою, інтернет-магазин Genuine Leather.

 

Читайте також:

Сумки в стилі Гермес

Жінки переплачують за сумки. Доведено!

Чи варто купувати брендові сумки?