подарунок жінці на свято


Що купити жінці на день народження?

 

Сумка жіноча - ідеальний подарунок для прекрасної статі, підійде до будь-якого свята, впишеться в найрізноманітніший формат святкування, принесе радість будь-якій жінці, сумок не буває багато.

 

Думай раціонально


Дивно чути непохитні твердження? Ну, по-перше, ми давно в цій області і приблизно знаємо кому і з якою метою купують сумки. Чоловіки і жінки замовляють жіночі сумки для дружин, подруг, колег не боячись чи буде до смаку іменинниці.

По-друге, згадайте зараз образ жінки. Сьогодні в спідниці, завтра в комбінезоні, післязавтра в сарафані, але незмінним залишається одне - в руці є сумка! Навіть у такі моменти коли здавалося що сумка не потрібна зовсім (наприклад, на пляж), вона влаштує скандал і візьме сумку з собою =).

Можливо наведені приклади звучать смішно, але вони правдиві. Вони підкреслюють любов жінки до аксесуара. Це не любов, це щось більше! Дорогі чоловіки, коли дружина купить сумку, у Вас з'явиться конкурент, з нею буде проводити більше часу, ніж з Вами.

Насправді в жарті є частка правди. Не уявляємо жінку без сумки! Дорога, дешева, велика, маленька, буденна, святкова - будь-яка! Але повинна бути.

Ототожнюємо жінок з цими виробами та проводимо пряму паралель. Досить сумніватися.

 

Кілька фактів, чому варто купити жіночу сумку на подарунок:

 

  1. Сумку комбінують з різними образами - це універсальний подарунок;
  2. Якщо знаєте смак іменинниці - це взагалі ідеальний подарунок;
  3. У жінок по кілька аксесуарів і схоже це на колекціонування - ще одна обрадує точно;
  4. Жінка змінює в рік 2-3 сумки, Утіште її обновою.

 

А тепер реально без "води"

 

А тепер поговоримо на чистоту, без використання популістських закликів. Мама носить сумку? А дружина? Подруга? Всі жінки носять їх. При цьому міняють їх як чоловіки шкарпетки. Знаючи наших чоловіків, 2-3 в рік досить =). Кожна має в гардеробі по кілька штук на різні випадки життя, не варто переживати, а чи доречна буде ця. На власному досвіді переконався, їх може лежати в шафі хоч 10, в магазині дружина обов'язково буде розглядати ще одну.

Ну і звичайно банальний вихід із ситуації, коли сумочка не підійшла іменинниці. Її можна передарувати комусь, без зайвих докорів сумління, подарунок досить повноцінний. А у виборі Ми допоможемо! Магазин спеціалізується на подарунках такого роду. Подарунок не сподобався нової власниці? можете повернути повністю всю суму. Працюємо чесно і відкрито, а за законодавством є 14 днів на повернення, якщо товар не підійшов.

 Бажаємо вдало відпочити! Інтернет-магазин жіночих сумок "Genuine Leather"