Чому я вибираю помаранчеву сумку?

італійська класична сумка помаранчевого кольору

Вітаємо жінок: яскравих і життєрадісних, любителів привертати до себе увагу і водночас дуже терплячих, добрих і іноді зарозумілих, людей з невичерпною енергією і жадобою пригод! Саме такими характеристиками володіють люди, які вибирають цей веселий і теплий колір. Саме помаранчеві сумки увібрали в себе енергію Сонця, він з'єднав жовтий і червоний колір в одне.


Помаранчевий колір пов'язаний:

• з емоціями;
• сексуальною енергією;
• задоволеннями;
• життєрадісністю;
• спонтанністю;
• бажаннями.

Користь оранжевого кольору криється в фруктах і овочах цього кольору, а саме вони містять багато корисних речовин, таких як каротиноїди, вітаміни А і С та ін. Недарма ми вживаємо апельсини або мандарини, коли хворіємо, адже вони зміцнюють наш імунітет і можуть вберегти наш організм від різних хвороб, включаючи інфекційні. А також вони допомагають поліпшити стан шкіри і сприятливо діють на зір. Цікаво, а ви помічали, що в закладах фаст-фуду використовують помаранчевий колір? Секрет відрито - цей колір збуджує апетит! Тому радимо його використовувати в кухні. А ще цікавий факт, що помаранчевий колір допомагає впоратися з безпліддям і порушеннями статевої системи! Це звучить дивно, але це доведено численними дослідженнями.


До якого кольору одягу підійде помаранчева сумка?


Секрет поєднання помаранчевого кольору дуже простий - квітами, з яких він складається (червоний і жовтий) і з кольором, в який його можна перетворити (коричневий). Якщо ви хочете виділитися, то цей колір для Вас. Якщо він Вам подобається, але намагаєтеся не привертати до себе уваги, то вибирайте в одязі та аксесуарах приглушений відтінок цього кольору. Також можете поєднати помаранчеву сумку з чорним, який буде відтіняти помаранчевий або білий, який навпаки полегшує енергію оранжевого. Цікаво, що помаранчевий колір, як символ взаємодії чоловічого і жіночого - інь і ян, як символ смирення і зречення, це колір одягу буддійських ченців.
 

Лікуємося помаранчевим кольором!


Помаранчевий колір:


• допомагає в лікуванні захворювань шлунково-кишкового тракту, нирок і надниркових залоз, сечового міхура;
• пробуджує апетит, але слід знати, що брудно-оранжеві відтінки можуть посилювати нудоту.
• може застосовуватися для лікування дитячої апатії та анемії, він допомагає довести до норми кількість еритроцитів і гемоглобіну.
• лікує такі органи: легені, серце та ендокринної системи, так само допомагає врівноважити рівень гормонів.
• УВАГА для жінок, як ми вже відзначали використовують у лікуванні безпліддя і порушень статевої системи, а також сприятливо діє на вироблення молока, допомагає подолати порушення менструального циклу і аменорея;
• лікує нервові зриви, депресії і страхи.
• знімає втому і невпевненість у собі.


Помаранчевий колір підійде людям життєрадісним, які люблять яскраві враження і пригоди. Ми рекомендуємо помаранчеві сумки для підвищення настрою, активності і працездатності. Отже, ми підібрали для Вас, дорогі жінки, красиві і модні варіанти різних відтінків цього кольору. Вдалих покупок!
Ваш інтернет-магазин шкіряних жіночих сумок Genuine Leather.

 

Читайте також:

 

Як вибрати для себе ідеальний колір сумки;

 

Сумки сірого та білого кольорів;

 

Зелені сумки.