Кілька правил визначення оригінальної італійської сумки


Найпростіший спосіб перевірити сумку, чи дійсно вона зроблена в Італії, заглянути всередину. Кожна італійська сумка має логотип із зображенням і написом "Зроблено в Італії" витісненим на шкірі або намальованою фарбою, або найбільш точно і достовірно - вигравійована на металевій бляшці.

 

При виборі сумки, довіряйте відчуттів.

 

Не забудьте торкнутися і понюхати запах шкіри, купуючи сумку в магазині. Якщо шкіра м'яка на дотик і одночасно міцна - це якісна модель. Якість шкіри на бірці теж має значення. Зазвичай для пошиття бірки використовують фрагмент шкіри з якої пошита сумка. Бірка буде говорити сама за себе. При покупці в інтернет-магазині, наприклад в Genuine Leather, обов'язково по електронній пошті або по телефону зв'яжіться з продавцем, і задайте питання про сумку. Не соромтеся задавати уточнюючі і конкретні питання про дизайнера, країну і місто походження, якість шкіри і все що може допомогти у прийнятті рішення. Відповідати на питання - робота і обов'язок інтернет-магазинів.

 Фото: італійська сумка з натуральної шкіри

Фото: італійська сумка з натуральної шкіри

 

На деяких сумках пише "Vera Pelle", що на італійській мові означає "натуральна шкіра". Зустрічаються сумки де пише "Giada Pelle" поруч з логотипом компанії.

Ці сумки, зроблені з використанням технології рослинного дублення шкіри, яка є унікальною для Італії, так як італійці розробили процес рослинного дублення зі шкіри, використовуючи натуральні інгредієнти. Вони представляють спеціальну торгову марку, визнану на італійському консорціум виробників шкіри, в який входить 25 членів з "Шкіряного району" Італії. Він знаходиться між Пізою і Флоренцією.

 

Що потрібно знати при покупці італійської шкіряної сумки?

 

Є нюанси, які вказують на сумнівну автентичність виробів. Ці моменти обурюють пересічних покупців, коли вони дізнаються про походження здавалося натуральних італійських виробів.

 Фото 2: італійська сумка ручної роботи

Фото 2: італійська сумка ручної роботи

 

Деякі італійські дизайнери користуються популярним в наш час методом аутсорсингу, тобто виробництво сумки переносять в бідніші країни, щоб за рахунок меншої вартості робочої сили, знизити витрати на виробництво. Серед таких європейських країн є Румунія, Боснія і Герцеговина. Хоча дизайн сумки роблять безпосередньо в італійському будинку моди, а також використовують італійську шкіру, все ж сумка народжується в Центральній і Східній частині Європи. Я також виявив хитромудрі схеми, в яких італійські шкіряні сумки ручної роботи, зшиті в Індії, але що добре, з використанням високоякісної шкіри.

Деякі італійські компанії вирішують зробити сумки в Азії. Вони не обов'язково зроблені зі шкіри. Компанії говорять, що хотіли б бути доступними для широкого кола клієнтів, тому звертаються до жінок і чоловіків, які не хочуть або не мають фінансової можливості носити дорогу шкіряну сумку. Але магічний напис "Made in Italy" все ж прикрашає їх сумки.

Це питання особистого вибору і переваг сумок. Я віддаю перевагу сумці ручної роботи виготовленої в Італії з натуральної італійської шкіри, і це те, що я пропоную на genuine-leather.com.ua.

 

Читайте також:

Новый вектор стиля итальянских сумок в 2016 году

Vera Pelle

Женские сумки Giada pelle, Vera pelle