Рожеві сумки

шкіряна сумка рожевого кольору

Чому мені подобаються рожеві сумки?


В цій статті детально описано рожевий колір сумки: чому варто вибирати сумку цього кольору, які його характеристики та вплив на його власницю, а також, ще багато цікавого! Надіємось, що інформація буде для Вас корисною, та допоможе зробити правильний вибір.

Вітаємо дружелюбних, жіночних та показових, ніжних та дещо наївних, безтурботних та веселих жінок! Адже, рожеві сумки обирають саме такі люди. Цей колір обираються ті, хто прагне до спілкування та по своїй натурі є екстравертами, це ті, хто має певні стереотипи, але це й великі модниці, що слідкують за новинками у світі одягу, сумок і аксесуарів та володіють оригінальним стилем. 

Всі ми знаємо, що рожевий це суміш двох кольорів – червоного та білого. Відповідно за своїми якостями від схожий до червоного, але йому надає м’якості та ніжності білий колір. Рожевий це колір теплий і радісний, асоціюється з коханням та комфортом, у декого з солодощами (жуйками, морозивом, коктейлями і т.д.) та дитинством.

Якщо говорити про поєднання рожевого з іншими кольорами, то рекомендуємо Вам: нейтральні кольори – білим та чорним, а також з червоним і з деякими бузковими та фіолетовими відтінками, що є модними 2015 року. Але слід врахувати, що є багато відтінків рожевого кольору, тому радимо одяг пастельних тонів цього кольору людям зі світлою шкірою, з теплою шкірою яскраві відтінки рожевого.


Сумка рожевого кольору лікує?!


Цей колір здатен:

  • • надавати енергію;
  • • збуджувати і спонукати;
  • • використовується для омолодження організму;
  • • при надмірній серйозності, здатен викликати радісні та ніжні відчуття.

Цей колір допоможе людям, які мають захворювання серцево-судинної системи. У психологічному плані він допомагає налагодити любовні відносини, що компенсує нестачу тепла. Також рожевий колір володіє деякими корисними властивостями червоного і білого, з яких він складається.
Відкидання чи навіть ненависть до рожевого кольору може говорити про грубість, певну холодність, серйозність.


Кому варто вибрати рожеву сумку?


Ми розуміємо, що не можемо вплинути на вибір. Останнє слово за Вами! Ми просто даємо певні рекомендації, кому цей колір підійде психологічно. Тому, дорогі жінки, якщо хочете, обирайте інший колір і нікого не слухайте! А з точки зору психології він ідеально підійде ніжним, тонким і ранимим жінкам, які розуміються на “прекрасному”, та мають душевний потяг до творчості та легкості. А також застосовуйте цей колір для підняття настрою. Отож, ми підібрали для Вас, дорогі жінки, красиві та модні варіанти цього легкого та гармонійного рожевого кольору. Вдалих покупок! 

Ваш інтернет-магазин шкіряних жіночих сумок Genuine Leather.

 

Читайте також:

 

Як вибрати для себе ідеальний колір сумки;

 

Сумки сірого та білого кольорів;

 

Зелені сумки.