У попередній статті ми відкрили таємницю першого місця, що ховається у сумочці середньостатистичної жінки. А тепер відкриємо не менш важливі сходинки, отож, зустрічайте другу та сходинку найпопулярніших речей у сумці жінки!

какие вещи в женской сумке

І так друге місце посідає категорія «корисні аксесуари»


Сюди входять:


  1. 1. Звичайно, думаємо, що Ви здогадались, перший у ряду - мобільний телефон. Адже, жодна сучасна людина не уявляє свого дня без телефону. Але для жінок він не тільки як важливий, а велику роль відіграє для жінки дизайн. 
  2. 2. Ще один з важливих аксесуарів є гаманець. Але зазначимо, що жінки сприймають гаманець не тільки як сховище для грошей. Влучніше буде назвати його портмоне з багатьма відділеннями, бо у ньому обов’язково знайдеться: гроші (але все відділено: окремо великі паперові, окремо дрібні паперові та окремо - монети), міні візитниця, картки на знижки, банківські картки, багато різноманітних дуже потрібних записочок, фотографія сім’ї, чоловіка та дітей, календарик для місячних тощо.
  3. 3. Ще одними найбільш типовими аксесуарами у жіночій сумочці є парасолька і сонцезахисні окуляри. Як би це дивно не було, але ці аксесуари можуть знадобитись жінці у будь-яку пору року. Адже, справжня жінка повинна бути готова до всього і завжди. 

 

Третє місце посідає категорія «різні дрібниці»


У цьому пункті можуть бути різні погляди та свої індивідуальні доповнення, але все ж таки ми говоримо про більшість. І в середньостатистичної жінки у сумочці ми зайдемо такі дрібниці: 

  • блокнот (щоб нічого не забути)
  • запасні колготки (щоб завжди виглядати на всі 100%)
  • прокладки (тампони) (куди без них)
  • жувальна гумка (завжди свіжий подих)
  • набір з голками, нитками, шпилькою ( це більш характерно для жінок-господинь)


Також виникло пікантне питання серед чоловіків: «Чи є у жіночій сумочці презервативи?». Так от вчені дослідили і це питання. Але за результатами опитування це не підтверджується. Тому сміливо відповідаємо чоловікам, що у справжньої жінки презервативів у сумочці. Жінки вважають, що про це має подбати чоловік, коли йде на побачення. 


А ще часто чоловіки дивуються, коли ми йдемо у звичайний продуктовий магазин і беремо з собою сумочку, Вам це знайомо? =) Просто чоловікам потрібно зрозуміти одну просту істину: «Де ми, там сумочка». 


У Вас, чоловіки, ще досі виникає питання: "Ти що там цеглу носиш?"
Отже, щоб у сумочці жінки не знаходилось, це все, що їй необхідно, щоб відчувати себе впевненою, іншими словами бути у «всеозброєнні». Бо як почувається жінка, так її й сприймають чоловіки. Тож підбираємо зручну та компактну сумочку, аби всі наші аксесуари помістились. Вдалих покупок!

З повагою, магазин сумок Genuine Leather

Також читайте:

Що у жіночій сумці -1

ТОП 10 фільмів про моду

Як вибрати колір сумки