Усі знають фразу: "Повинна бути в жінці якась загадка". Але не всі знають, що найкраще розкриває загадкову жіночу суть? Вміст її сумочки!!! У всіх жінок лежать різні предмети у сумочці, які необхідні чи можливо колись знадобляться, головне бути у "всеозброєнні".


То що ж у жіночій сумці?

какие вещи в женской сумке

    Одна компанія, яка займається    опитуваннями, вирішила вияснити, що ж у  жіночій сумочці  знаходиться і провести  оригінальне  опитування. У ньому взяли  участь жінки у віці  від 16 до 45 років. Суть  опитування була така:  дізнатися, що ці жінки  завжди носять із собою  у сумочці і якими  критеріями обумовлений  їхній вибір.  Виявлені в результаті опитування  якісь    загальні закономірності виявилися дуже    цікавими.

  Отож перше питання було таке: " Якими  трьома основними характеристиками повинна  володіти річ, щоб попасти у Вашу сумочку?" .  


Жінки поділили перелік характеристик наступним чином.


На першому місці перебувають такі характеристики як: актуальність та відповідність сучасним трендам. На друге місце потрапила: ергономічність. На третє місце попадає: легкість.

Звичайно, кожна жінка є індивідуальною, тому у кожної буде свій характерний саме для неї вміст. Але, думаємо, для чоловіків це взагалі може бути шокуючим відкриттям.

 

Давайте тепер більш детально перечислимо весь асортимент жіночої сумочки.  Умовно можна розділити за трьома широким категоріям. У цій статті ми відкриємо першу і для жінок найголовнішу категорію – косметичний міні-салон. Отже, думаємо, Ви здогадались, що туди буде входити.

 

Кожна друга жінка покладе у свою сумочку :

  1. 1. різноманітна косметика
  2. 2. набір для манікюру  
  3. 3. крем для рук
  4. 4. лак/гель для волосся
  5. 5. лак для нігтів
  6. 6. щітка для волосся
  7. 7. парфуми

 

Навіщо стільки речей чоловіки непевно не зрозуміють ніколи, а от ми жінки звичайно знаємо і активно ними користуємось. Хіба можливо прожити день без оновлення макіяжу, аромату, зачіски?! Правильно – звичайно ні! А значить у хід обов’язково піде і знадобитися пудра або олівець для губ, чи можливо помада. А ще, звичайно, доведеться привести в порядок волосся - отже, ще й щітка потрібна. І духи - не зайвий предмет, адже яким би стійким не був їхній запах, але його свіжість згодом все-таки зникає.

 

Зрозуміло, що, усвідомлюючи весь перелік потрібних речей, жінки прагнуть підібрати їх у більш зручній упаковці, щоб усі предмети помістились у одній сумочці.

У наступній статті ми детально відкриємо ще дві категорії найпоширеніших речей у жіночій сумочці. Думаємо, для жінок нового мало, а для чоловіків це справжнє відкриття!

З повагою, інтернет-магазин сумок Genuine Leather.

Читайте також:

Що у жіночій сумці - 2

Сумка ознака характеру жінки

Новинка від Hermes - 2015