Значення фурнітури в сумці з натуральної шкіри

 

Сумка з натуральної шкіри - вже шедевр! Його хочуть мати все жінки України. Шкіряні аксесуари виглядають дорого і надійно, але питання ось у чому: тільки в шкірі краса сумки? Звичайно, ні! До вибору жіночої сумки потрібно підходити комплексно, щоб якась деталь не псувала загального ансамблю.

сумка з натуральної шкіри

 photo 1: жіноча шкіряна сумка


З чого складається хороша шкіряна сумка?

 

Основні складові жіночої сумки з шкіри

 

Звичайно, в першу чергу це шкіра з якою шиється аксесуар. Вона є помітним елементом в сумці і займає 90% конструкції сумки, їй приділяють найбільшу увагу.

Другий важливий елементом стильною шкіряної сумки звичайно фурнітура. Вона грає роль "вишенька на торті". Якою б гарною була сумка, якщо фурнітура підібрана візуально або якісно невдало, то слід вважати що сумка не досконала. Згадайте зараз якусь гарну дорогу сумку, яку Ви бачили останнім часом. Який елемент сумки привернув увагу? Особисто у мене зазвичай це фурнітура та структура шкіри.

 

Як вибрати дійсно якісну фурнітуру для жіночої сумки?

 

Розберемося що таке фурнітура. Це всі елементи, які допомагають функціонувати аксесуару: замок, засувка, магнітні елементи, ніжки на дно сумки, бігунки, елементи на ремінці.

Все це важливі деталі аксесуара. Без них будь-яка сумка перетворилася б на звичайний шматок шкіри (або в сумку-мішок).

 

жіноча сумка з натуральної шкіри

photo 2: жіноча шкіряна сумка 


Розглянемо кілька моментів, що відрізняють якісну фурнітуру від неякісної, або розглядаючи загальну картину - якісну сумку від неякісної:

  1. 1. Блискавка в жіночій сумці повинна легко і вільно засуватися. Якщо цей елемент фурнітури засувається туго, то найближчим часом не витримає навантаження і блискавка "розійдеться" або зламається.
  2. 2. Фарбування фурнітури повинно бути професійною! Потрібно бути експертом, щоб зрозуміти чи дійсно якісно пофарбована фурнітура, але навіть не озброєним оком можна помітити певні огріхи. Фарба повинна накладатися середнім шаром. Якщо її багато (зазвичай тоді колір фурнітури дуже насичений) при найменшому морозі або сонячних променях вона просто лопне або облізе. Якщо мало, при активному використанні вона швидко зітреться. Просто уважніше придивіться і довіртеся здоровому глузду, адже непрофесійний елемент помітно відразу.
  3. 3. Вона повинна бути металева. Часто замість металу використовують пластик, або дешеві види сплавів. Запитуйте продавців з якого металу фурнітура.

 сумка з натуральної шкіри

 photo 3: жіноча шкіряна сумка


Як говорить життєва мудрість - якість лежить в деталях. Шановні жінки, якщо хочете купити шкіряну сумку, не пошкодуйте і заплатите на кілька гривень більше, але будьте впевнені в тому що сумка прослужить дійсно довго. Ціни на шкіряні жіночі сумки досить високі, тому виникає питання, чи варто економити гривню заплативши 1000 грн.

 

З інтернет магазин шкіряних сумок "Genuine Leather"

 

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Жіноча шкіряна сумка - яка вона?

Інтернет магазин італійських сумок

Шкіряні жіночі сумки. Зима 2015/2016