купити жіночу сумку

Скільки коштує купити сумку в Європі?


Шановні жінки, сьогодні поговоримо про ту моду, яку ми вважаємо справжньою, на яку рівняємось та до якої завжди прагнемо. Так ви не помилились, це Європейська мода. Нажаль наш вітчизняний ринок виробників ще не достатньо розвинутий, аби виготовляти достойні жіночі сумки, і це при тому, що за останніх кілька років українські дизайнери зробили шалений стрибок у перед і достатньо гучно заявили про себе усій світовій модній тусовці. Але ці дизайнери на жаль, більше спеціалізуються на одязі а не на аксесуарах і ціни зазвичай у них для покупців високого статусного рівня. 


Чим їхні магазини кращі від наших?


Парадокс, але при не зрівняно нижчих зарплатах, а відповідно і при смішній купівельній спроможності, ціни на жіночі сумки в нас у кілька разів вищі ніж у будь-якій європейській країні. Так, парадокс, і це при тому, що зазвичай, власник наших магазинів закуповують для бізнесу і для себе, саме там. Бачать що ціни на багато нижчі, але все ж не соромляться дивувати нас кругленькими сумами.


Отож, дамо відповідь на питання, у чому ж їхні магазини так випередили нас. Відповідь, як це не сумно признавати, проста – у всьому.


Ціни.


Вартість аксесуарів тут значно нижча і може коливатись у розмірі від 3-4 разів дешевше. Навіть у такий час як зараз при курсі 27грн. за євро, там купувати вигідніше. До прикладу візьмемо товар з нашого магазину. Всесвітньо відомий американський виробник Guess. Сумка в стилі рюкзак  з штучної шкіри у Великій Британії коштує приблизно 125 фунтів стерлінгів. У магазинах в центрі міста, наприклад у Львові, така сумочка ще літом коштувала 203 євро.

У нашому магазині можна цю сумку купити за 99 євро. І це при тому що в обох випадках оцінюється оригінал. Якщо ж брати Італію, звідки ми возимо товар, ціни там на хорошу модель можуть сягати до 100 євро. Вартість аксесуарів відомих брендів, наприклад Armani, тут Вам обійдеться як мінімум в 400 євро.


Асортимент.


Запропонований асортимент вражає. Якщо слідувати поширеній думці, що Італія, Франція, світові центри моди, то уявіть скільки тут всього! Вибір по істині безмежний і питання тут лише у Вашому часі і розмірі гаманця. Тут і місцеві ринки, тут бутіки, фірмові магазини, а що найбільше тішить, фабрики, котрі безпосередньо і виготовляють сумочки для жінок і не тільки. Якщо Ви будете біля однієї з таких, то шукайте презентаційні склади, котрі мають бути безпосередньо при фабриці. Тут ви побачите і зможете вибрати щось на свій смак, а вибрати тут буде дійсно з чого. Ви зможете також шалено зекономити, що не мало важливо.


Якість.


Незрівнянно вища ніж в Україні. Хоча Китай шаленими темпами добирається і туди, але все ж там існує більша ймовірність зустріти на полицях магазину товар з довгоочікуваними бірками “Made in Italy” і так далі.

 

Найпопулярніші маршрути.


В Україні є дві крайності пошиття вітчизняного одягу, дуже дорогий і дуже дешевий, а от середнього рівня до якого найчастіше зараховують себе українці достойно не представлено.  Саме тому більшість громадян які є дійсно забезпечені відносно середнього рівня, як правило їду на так звані закупи.

Сильних обертів зараз набирає он-лайн торгівля. Тому Ви без жодних проблем можете купити якусь новинку в інтернет- магазині будь-якої країни світу. Якщо ж ви вирішили не лише поїхати на шопінг, а ще й просто подорожувати, то ласкаво просимо.


Зазвичай жінки, котрі живуть на Західній Україні їдуть у сусідню Польщу, що в принципі логічно. Там знаходяться дуже багато складів та текстильних фабрик котрі виросли мов гриби після 90-х років. Ціни там демократичні, але через високий курс валют і з урахуванням витрат на вартість дороги, виходить теж саме.

Значно вигідніше їхати у так звані аутлети, що знаходяться у багатьох найбільших містах Європи. Найбільші і по суті найкращі знаходяться у Мадриді та Барселоні. Найвідоміша мережа називається “Las Rozas”. Тут можна купити сумки найвідоміших брендів світу. Armani, Furla, Prada та багато інших. І все це за дуже низькими цінами.


Наприклад оригінальну сумку від D&G можна купити за приблизно від 300 євро в той час, у фірмовому магазині ціна може сягати від 1000 євро.

Отож, я думаю, що Ви і до того знали, що там купувати краще, але я хотів би дати невеликий поштовх, для того, аби думки втілились в дію! Якщо ж ви все таки лінуєтесь кудись їхати, то заходіть до нас на сайт, ми уже все привезли для Вас сюди.

З повагою, інтернет магазин жіночих сумок GL (Genuine Leather).

Читайте також:

Чому жінки переплачують за сумки? 

Як купити якісну сумку?

Сумки білого та сірого кольорів.