Сумка мішок жіноча

 

Жіноча сумка мішок - давно стала найкращою подругою для частини жінок, які цінують в зовнішньому вигляді практичність і комфорт.

Ти активна, цілеспрямована жінка котра вміє відділяти дійсно важливі речі від дріб'язкових? Любиш надійність? Сумка мішок ідеальний варіант! А тепер детально розглянемо тип сумок які називають сумка мішок.

 

сумка мішок

фото 1: Жіноча сумка мішок

 

Від початку існування сумок, жінки користуються сумками типу мішок, адже вони є прародительками всіх сучасних жіночих сумок. За часів коли про моду і модні подіуми ще не чули, люди для зручності перенесення потрібних речей використовували в прямому сенсі мішки. Згодом в мішків з'явилися ручки, але суть не змінювалася - велика простора сумка для перенесення багатьох речей. У давнину шили їх зазвичай з цільного шматка шкіри, надаючи йому форму сумки. Пройшли роки і в 2016 року не хитрий аксесуар стали називати шкіряна сумка мішок.

 

Шкіряна сумка мішок

 

Шкіряна сумка мішок - повноправний член будь-яких модних подіумів і частина стильного образу. Сьогодні сумки прикрашають різноманітними малюнками, надають різних форм і текстур, або в прямому сенсі шиють зі шкіри екзотичних тварин: крокодилів, пітонів. 

 

сумка мішок

 фото 2: шкіряна сумка мішок


Але адекватні люди розуміють - незалежно від виду шкіри, сумка залишиться старою доброю сумкою мішком куди можна закинути найнеобхідніше і побігти у справах або на відпочинок.

 

Замшева сумка мішок

 

Замшева сумка мішок - головний тренд 2016 року, плавно перекочував з 2015 року разом з дизайнерськими колекціями. Тепер докладніше розглянемо популярні в цьому році види сумок мішків.

Як було сказано вище, замша в цьому році надзвичайно популярна. Calvin Klein, DKNY пошили популярні колекції взуття із замші. А як відомо, де взуття там і сумка. Мінімум рік сумки із замші будуть радувати очі, рівно до виходу нових колекцій топових дизайнерів.

 

сумка мішок

 фото 3: Замшева сумка мішок

 

Наш магазин сумок пропонує моделі, пошиті із замші і оброблені під шкіру крокодила. Ручки звичайно ж зшиті з класичної гладкої шкіри адже вищезгаданий вид шкіри делікатний до потертості.

 

Сумка мішок шкіра

 

Не тільки замшеві сумки в цьому році будуть в моді. Є моделі які не виходять з моди ніколи і називають себе класикою. Очевидно саме такою є дана сумка мішок з гладкої шкіри, при пошитті якої головний акцент був зроблений на простоті і стриманості. Нічого зайвого, тільки потрібні деталі які роблять цю сумку цікавою для українських жінок, що цінують стиль.


Читайте також:

 

Вибираємо шкіряну жіночу сумку з якісною фурнітурою

Жіноча шкіряна сумка - яка вона?

Vera Pelle