чорна шкіряна сумка

 

Сумка буде вдалим подарунком?

 

Прийшов важливий день. У вашої дівчини, подруги, дружини, мами чи бабусі велике свято, котре важливо перетворити в казковий день. Не від’ємним елементом, а також одним з найважливіших ключів, котрий перетворить свято в казку, це подарунок! До цього кроку ми підходимо особливо уважно, наприклад цікавимось що найбільш потрібно іменинниці, перераховуємо хобі, або шукаємо те, що насправді здивує винуватицю свята. Якщо ви читаєте ці рядки, значить Ваш вибір зупинився на найбільш потрібному аксесуарі сучасної жінки – сумці!

Сумок ніколи не буває забагато, бо скільки у жінки чобіт чи пальт, стільки причин для того щоб взяти з гардеробу іншу сумку. Отож сміливіше! Якщо подарунком стане сумка, тоді ви точно не прогадаєте.

Отож, суть зрозуміла, потрібна сумка, а тепер ми розкажемо які саме сумки популярні зараз.

 

Популярні сумки 2015-2016 років.


Подарунок має бути не лише функціональним а й стильним, аби чітко підкреслювати для іменинника: “- не купив для тебе будь-що, а справді хвилювався чи тобі сподобається, переглянув безліч варіантів, аби зрозуміти які ж сумки популярні зараз, та яка підійде ідеально для тебе, та відобразить твій внутрішній світ”.

Ближче до суті. Головна ідея котру пропагують усі світові бренди це практична вишуканість. Що це означає? Грубо кажучи, світові дизайнери хочуть поєднати непоєднуване: легке, тендітне і вишукане з грубим, незграбним та брутальним. Достатньо оцінити нові колекції наприклад Tommy Hilfiger чи Calvin Klein.

Ультра модний лак чи витончену замшу вони поєднують з брутальною тракторною підошвою, якщо мова йде про взуття. У сумках ті самі мотиви. Дуже популярними стають лакові сумки, а також класичні сумки з ніжної шкіри. Так-так, сумка повинна виглядати витонченою як зовні так і на дотик. Якщо говорити про нотки брутальності, то їх використовує Guess, котрий у поєднанні з класичною гладкою шкірою додає ланцюги на всю висоту сумки.

Також дуже популярними зараз є стьобані сумки. DKNY у такому стилі випускає цілу серію сумок, а також взуття.

 

Чи варто економити на подарункові?


Це вже вибір кожного зокрема. Ми не можемо адекватно оцінити фінансовий стан усіх, хто зараз читає цю статтю, а тому кожен робить вибір в залежності від своїх можливостей. Але якщо оцінити цей момент адекватно, то звичайно, варто обирати більш дорогі сумки, можливо навіть шкіряні чи брендові. По-перше тому, що не озброєним оком видно вартість подарунку, а по-друге неякісна сумка вже через місяць може порватись чи протертись, а отже залишити неприємний осадок для іменинниці.

Яка б вартість сумки не була, головне перевірте якість подарунку. Елементарно оцініть якість матеріалу, з якого пошита сумка, фарбування сумки та міцність швів. Більш детально про те, як оцінити якість сумки читайте у статті : “Як купити якісну сумку

 

Та як би там не було, найголовніше щоб подарунок був від щирого серця, просто оцініть смаки іменинниці, підберіть якісну сумку, купіть квітів і вперед до святкування! Гарного настрою і позитивних емоцій бажає Вам інтернет-магазин жіночих сумок “Genuine Leather”