Жіноча сумка з натуральної шкіри - огляд

 

Жіноча сумка з натуральної шкіри не вимагає особливих презентацій - сумка шкіряна? Значить якісна! Всі схильні так думати, але ми все-таки хочемо продовжити ведення нашої рубрики, в якій проводимо детальний огляд сумочок, які продаються в нашому інтернет магазині сумок.

жіноча шкіряна сумка

фото 1: Сумка з натуральної шкіри "Black Strauss"

  

Головне завдання сумки закохати в себе! Без перебільшення чудовий аксесуар, який стане окрасою гардеробу.

 

Характеристика сумки:

  • - Матеріал - коров'яча шкіра;
  • - Фурнітура - срібна латунь;
  • - Підкладка - поліестер;
  • - Ніжки на дні - присутні.

Тепер детально. Хоча зовні здається, що сумка пошита з натуральної страусиної шкіри, насправді це не так. У пошитті аксесуара використовували коров'ячу шкіру, надавши їй текстури, властивою страусиній - характерні "пухирці" (Потап і Настя допомогли висловити думку =). Шви надійно приховані всередину аксесуара. Також радує, що краї спеціально зашліфовані, а це запобігає пошкодженням і потертостям, які зазвичай з'являються вже після місяця використання сумки.

 жіноча шкіряна сумка

Фото 2: Сумка з натуральної шкіри "Black Strauss"

 

Деталі сумочки з натуральної шкіри для жінок

 

Просуваємося зверху сумочки і вниз. Ручки без всяких хитромудрих методів зшиті з цільного шматка шкіри. Завдяки цьому ручки не будуть тріскатися. Також слід зауважити, що вони повністю пришиті до сумки П-подібною формою. Такий метод дозволяє рівномірно розподіляти навантаження від ваги сумки, в результаті чого шви ручок не розходяться.

Закривається сумка на латунну жабу срібного кольору, яка ходить м'яко і чітко.

Дно сумочки укріплене додатковим шматком ущільнювача, завдяки чому дно не буде провисати під вагою речей в сумці. Слід відзначити наявність на дні сумки металевих ніжок, які є не у всіх. Вони захищають дно від пошкоджень.

 

Що ж всередині?

 

А всередині, як і в більшості класичних сумок такого типу. Підкладка зшита з поліестеру, типу мішковини. Головний відділ розділений перегородкою, яка ділить внутрішній простір на два міні відділи. Усередині три кишені, дві на замок, а одна на мобільний телефон.

жіноча шкіряна сумка

фото 3: Сумка з натуральної шкіри "Black Strauss"

  

Ціна жіночої сумки з натуральної шкіри "Black Straus"

 

Ціна цієї шкіряної красуні більш ніж демократична. У той час як аналогічні вироби галантереї коштують в районі мінімум 90 євро, наш експонат оцінюється приблизно в 63 євро. Заходьте в розділ жіночих шкіряних сумок магазину, та оцініть наскільки дешево можна купити шкіряну сумку і при цьому виглядати дуже дорого!