Сумки на літо

 

Доброго дня шановні любительки жіночих аксесуарів. Як проходить літо? Вже відкрили сезон купання? Поспішайте, вода вже тепленька =). Літній настрій задає тон зовнішнього вигляду жінок України. У сучасних модниць з'явилися оригінальні новинки літніх сумок. Мабуть зелень на вулицях і квіти впливають, адже зараз жінки в першу чергу вибирають яскраві сумки насичених кольорів. Взимку вони ховалися в гардеробах і тепер у всій красі вийшли в світ.


 Гага з яскравою сумкою


Тенденції сумок у світі

 

Якщо ми хочемо дізнатися що модно в цьому році, звичайно в першу чергу вмикаємо телевізор або заглядаємо в інтернет і скануємо зовнішній вигляд сучасних зірок естради, кіно і т.д. А там ми бачимо шалений вир кольорів і забарвлень. Цього літа Леді Гага, Шакіра, Мадонна і багато інших вибирають яскраві сумки великих розмірів. Зазвичай сумки мішки, які зручно носити на плечі. Відзначимо, що такий фасон не виходить з моди вже третій сезон. Незвично для мінливого світу fashion-індустрії.

 

Що модно в Україні

 

Україна зазвичай копіює модні тренди світових виробників сумок та одягу. І на жаль робить це із запізненням. Новинки приходять приблизно на 2 роки пізніше ніж у США або Франції. Цього року ми здивували або самих себе, відступивши від загальноприйнятих світових шаблонів стилю і створили свій власний.

Україну зараз заполонили квіти. Більшість аксесуарів, пошитих українськими дизайнерами рівня Андре Тана, прикрашені різноманітними великими квітами, що розкинулися аксесуарами. Зазвичай вони фіолетових і рожевих відтінків.

На думку редакції "GL" причина всьому, небачений підйом патріотизму в Україні. Сьогодні за всю незалежність, популярності набрали вишиванки та національні мотиви, які зображують у всьому, від жіночих сумок і до чохлів на документи, і автомобілях. Магазини заповнені такими мотивами. У нашому інтернет-магазині є кілька таких моделей. Наприклад сьогодні модна сумка з квітами "Flor" від Genuine Leather.

шкіряна сумка з квітами

 

 

Як бачимо, основу складає біле полотно, прикрашене яскравими квітами. Також використаний актуальний матеріал Саф'ян, а по простому, козяча шкіра, знана неабиякою міцністю. Це про кольорах. Форми ж бувають різні, але в більшості великі сумки, про які ми говорили спочатку.

Загалом все логічно, навряд до літнього одягу підійде якась класична чорна сумка. Хоча бувають і такі модники. Незабаром наш магазин чекає поповнення колекції великою кількістю яскравих моделей, тому чекайте і стежте за новинами. Загалом італійські та американські творці аксесуарів працюють у схожому руслі форм і колірної гами, проте майстри з країни "чобітка" роблять акцент на витонченості, тому вибирати Вам. Підбирайте аксесуар і гайда на море, а про все інше подбаємо ми!

C повагою, інтернет-магазин сумок "Genuine Leather"

 

Читайте також:

 

"Потрібен клатч на випускний?"

"Трохи про саквояжі"

"Скільки коштує сумка в Європі?"